Amatör Kümede Haftanın Programı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Amatör küme müsabakalarının hafta sonu oynanacak olan maçlar belli oldu.

Amatör Kümede Haftanın Programı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Amatör küme müsabakalarının hafta sonu oynanacak olan maçlar belli oldu. Futbol İl Temsilcisi tarafından Urfanatik’e yapılan açıklamada bu hafta il ve ilçelerde 43 müsabakanın oynanacağını bildirdi.

Şanlıurfa’yı Bölgesel Amatör Ligi 2. Grupta liderliğe yükselen Siverek Belediyespor bu hafta kendi evinde Fırat Üniversitesi takımın ağırlayacak. Siverek Firkan Tüysüz Stadyumunda oynanacak olan kritik müsabaka Pazar günü saat: 14.00’da başlayacak.

26.10.2019 Cumartesi       

10.30 Eyyübiye Belediyespor – Şanlıurfaspor U-14 Ligi Futbol dün.2        

12.00 Büyükşehir Belediyespor - Ceylanpınar Belediyespor  U-16 Ligi  Futbol dün.2

14.00 Şutimspor – Viran şehir Sanayi U-14 Ligi Futbol dün.2                      

11.00 Anadolu gençlik - Gençlik spor U-14 Ligi Futbol dün.1           

12.30 Uyanış spor - Viranşehir Belediyespor U-16 Ligi Futbol dün.1         

14.30 Yenişehirspor - Reha gençlik  Bş.bld.1.Amt. ligi Futbol dün.1

10.30 Bağlarbaşıspor - Karaköprü spor  U-16 Ligi 11 Nisan                         

12.30 Badıllı gençlik - Suruç gençlik  U-19 Ligi 11 Nisan                             

14.30 Karşıyakaspor - Yukarı Göklü  Bş.bld.1. Amt. Ligi 11 Nisan                         

11.00 Büyükşehir bld.spor - Akçakale Belediyespor U-19 Ligi Yenice 2     

13.00 11 Nisanspor - Siverek Belediyespor U-19 Ligi Yenice 2       

15.00 Karaköprü spor - Hilvan Belediyespor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Yenice 2                    

14.30 Genç Karageçili – Viranşehir İdmanyurdu Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi Yenice 1                                                                                             

12.30 Telekom spor - Harran ovaspor U-19 Ligi Viranşehir yeni saha       

14.30 Viranşehir Eğitim - Harran ovaspor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Viranşehir yeni saha                                                                                   

14.00  Viranşehirspor Çamlıderespor Büyükşehir Belediyesi1. Amatör Ligi Viranşehir yeni saha                                                                                      

14.00  Ceylanpınar Demir  - Karaköprü Belediyespor  U-19 Ligi Ceylanpınar ilçe

14.00  Bozova Belediyespor - Ceylanpınar Tigem  Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Bozova ilçe                                                                                   

27.10.2019 Pazar

10.30 Sancaktar spor - Edessa 7 yıldız U-16 Ligi Futbol dün.1                  

12.30 Viranşehir Eğitim - Karaköprü Belediyespor U-16 Ligi Futbol dün.1            

14.30 Yenihal spor  - Türk Telekom  Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Futbol dünyası 1                                                                          

10.00  Karaköprü Belediyespor - 15 Temmuz spor U-14 Ligi Futbol dün.2            

11.30  Kendir spor - Viranşehir Eğitim  U-14 Ligi Futbol dün.2                     

13.00  Büyükşehir Belediyespor - Yenişehir spor U-14 Ligi Futbol dünyası 2

14.30  Urfa gücü - Uyanış spor U-19 Ligi Futbol dünyası 2                           

11.00 Gençlik spor – Şanlıurfaspor U-16 Ligi 11 Nisan                                 

13.00  Keçe spor - Şutim spor U-19 Ligi 11 Nisan                                          

15.00  Eyyübiye Belediyespor -  Badıllı Gençlik Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi 11 Nisan                                                                                   

12.00 Bağmancıspor - Tarım sporU-19 Ligi Yenice 1                                    

14.00  DSİspor - Viranşehir İdmanyurdu U-19 Ligi Yenice 1                         

12.00 Karşıyakaspor - Bağlarbaşı spor  U-19 Ligi Yenice 2             

14.00  15 Temmuzspor - Birecik Beledieyspor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Yenice 2                                                                                        

14.00  Yukarı Göklü – Gençkarageçili U-19 Ligi Halfeti ilçe                          

14.00  Şanlıpolatspor - Pirsus spor U-19 Ligi Suruç ilçe                    

14.00  Hilvan Belediyespor - Şanlıurfaspor  U-19 Ligi Hilvan ilçe    

14.00  Bozova Belediyespor – Karaköprüspor U-19 Ligi Bozova ilçe          

14.00  Birecikspor – Eyyüpspor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Birecik ilçe

14.00  Akçakale Belediyespor - 11 Nisan spor  Büyükşehir Belediyesi 1Süper Amatör Ligi Akçakale ilçe                                                                

14.00  Ceylanpınar Belediyespor - Suruç Gençlik Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Ceylanpınar ilçe                                                                            

14.00  Viranşehir Belediyespor -  75.Yıl MTL Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Viranşehir eski saha                                                                                     

14.00  Viranşehir sanayi - Gençler birliği Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Viranşehir yeni saha                                                                                     

14.00  Siverek Belediyespor - Fırat Üniversitesi  BAL Ligi Siverek ilçe       

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER