Amatör kümede haftanın maçları ve hakemleri

Şanlıurfa İl Hakem Kurulu bu hafta oynanacak olan Amatör Küme maçlarında görev yapacak olan hakemleri açıkladı. 

Amatör kümede haftanın maçları ve hakemleri

Süper amatör, 1. Amatör, U-19 Gençleri ve coca cola U-16 Gençler liginde oynanacak olan maçları açıklarken, en zor görev yine hakem Mehmet Uğur Alptekin’e verildi. 
Yarın Ceylanpınar ilçe stadyumunda saat: 14.00’da oynanacak olan Ceylanpınar Belediyespor ile Telekomspor maçını başarılı hakemlerimizden Mehmet Uğur Alptekin yönetecek. Yardımcılığını Y. Aydın Kendirciler ve Özkan Ertürk yapacak.  


BÜGÜN
Edessaspor – Keçespor/ Ö.F.Gültekin    
Bağlarbaşıspor – Kendirspor /Ayhan Karakaş    
B.Şehir Bld. - Edessa 7 Yıldız/ Mustafa Çiloğlu    
Genç Karakeçi – Ankaspor/ M.Mustafa Çalışır
Tarımspor - Bozova gücüspor/ Süleyman Aslan    
Karaköprüspor – Güvenspor/ Mehmet Çinpolat    
İdmanyurdu - Cz Karakeçili/ Zeynel Oğuz
DSİspor     - Suruç Gençlik/ M.Lütfü Çini
63.Emin gücüspor – Bağmancıspor/ İ.Halil Yıldız
Urfa gücüspor - Toki gücüspor/ Mehmet Şengül
11 Nisanspor – Telekom/ Yusuf Yaşar    
Karaköprü Bld.spor - Anadolu gençlik/ Gökhan Çelik    
Birecik Bld. – Halfetispor/ Güngör Çınkı    
Akçakalespor - Reha gençlikspor/ Y. Adnan Kendirciler    
Yeni harranspor - Ceylenpınar Demir/ Yunus Teryaki    
Hilvanspor – Viranşehir sanayi/ İsa Doğanlar    
C.pınar Tigem - Viranşehir Bld./ Hasan Keser    

YARIN
Birecik Gençlerbirliği - Eyyübiye gençlik/ Deniz Altun    
Suruç gençlik – Viranşehirspor/ Hasan Keser    
C.pınar Belediye – Telekomspor/ M.Uğur Alptekin
Akçakalespor - Yeni Harran/ Hüseyin Kılıç
Karşıyakaspor -     İdman yurdu/ Yusuf Yaşar    
Çamlıderespor - Viranşehir sanayi/ İ.Halil Yıldız    
Tarımspor - Yeni halspor/ Süleyman Aslan    
Reha gençlik – DSİSpor/ Emrah Yücekaya    
Gençlerbirliği – Hilvanspor/ Ayhan Karakaş    
Güvenspor - Birecik bld. Spor/ M.Şahan Yılmaz    
Ankaspor – Keçespor/ Ökhan Çelik    
Genç karakeçi - Bozova gücü/ İsa Doğanlar    
Kendirspor – Halfetispor/ Mehmet Çinpolat    
Toki gücüspor – Bağmancıspor/ Mehmet Şengül    
Bağlarbaşıspor - 11 Nisanspor/ Mehmet Yetkin    
V.şehir spor – Tarımspor/ Süleyman Alkan    
Büyükşehir Bld. - Toki gücüspor/ Mustafa Daban    
Şanlıurfaspor - Gaziantep Büyükşehir Bld./ Mustafa Çiloğlu    
Şanlıurfaspor    Gaziantep Büyükşehir Bld./ Yunus Teryaki
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER