banner54

Amatör Kümede Haftanın Maçları

  Futbol İl Temsilcisi Abdurrahman Çadırcı başkanlığında yapılan toplan-tıda Amatör Kümede 19 haftada İl ve İlçelerde oynanacak olan maçlar açıklandı.


 Şanlıurfa Gençlikspor Bayan Futbol takımı bu hafta kendi evinde Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayacak. BAL ligi ekiplerimizden Birecik Belediyespor kendi evinde Erzin Belediyespor’u konuk edecek.


Şanlıurfa İşitme Engelliler ise sahasında oy-nayacağı Malatya İşitme Engellileri maçına hazır olduğu öğrenildi.


09.02.2013 Cumartesi 11:00    Ş.Urfaspor–Gençlikspor U-14 Ligi Arena 1 nolu saha


09.02.2013 Cumartesi 12:40 Yeni Hal Spor – Hilvanspor U-16 Ligi Arena 1 nolu saha

 

09.02.2013 Cumartesi 14:30    Viranşehir Belediyespor–Şanlıurfaspor U-19 Play-Off Arena 1 nolu saha

 

09.02.2013 Cumartesi 12:00 Edessa 7 Yıldızspor–Reha Gençlikspor U-14 Ligi Arena 2 nolu saha

 

09.02.2013 Cumartesi 14:00 Akça-kalespor–Bağmancıspor U-19 Play-Off Arena 2 nolu saha

 

09.02.2013 Cumartesi 13:00 Çamlıderespor–Kendirspor U-16 Ligi Yenice 2 nolu saha

 

10.02.2013 Pazar 13:30    Akça-kalespor –DSİ Spor Süper Amatör Akçakale ilçe stadı

 

10.02.2013 Pazar 13:30    Hilvan-spor–Başakspor Süper Amatör Siverek ilçe stadı

 

10.02.2013 Pazar 13:30    Birecik Belediyespor – Erzin Belediyespor BAL Ligi Birecik ilçe stadı

 

10.02.2013 Pazar 12:30    Şanlı-urfaspor–Reha Gençlik U-16 Ligi Yenice 2 nolu saha

 

10.02.2013 Pazar 14:00    Tarım-spor– Anadolu Gençlikspor Süper Amatör Yenice 2 nolu saha

 

10.02.2013 Pazar 12:00    Şanlıurfa İşitme Engelliler – Malatya İşitme Engelliler İşitme Engelliler Arena 2 nolu saha

 

10.02.2013 Pazar 13:30    Şanlıurfa Gençlikspor–Diyarbakır B.Ş.B    Bayanlar Ligi Arena 1 nolu saha

 

10.02.2013 Pazar 15:30    Bağ-mancıspor–Karşıyakaspor U-16 Ligi    Arena 1 nolu saha

 

12.02.2013 Salı 18:30 Reha Genç-likspor–Yıldırımgücüspor 2.Amatör Arena 1 nolu saha

 

12.02.2013 Salı 18:30 Eyyüpspor – Ankaspor 2.Amatör    Arena 2 nolu saha

 

12.02.2013 Salı    18:30    11 Nisan Spor – Viranşehir Sanayispor 2.Amatör Yenice 2 nolu saha

 

13.02.2013 Çarşamba 18:30 Bağ-mancıspor–Esnafspor    2.Amatör Arena 1 nolu saha

 

13.02.2013 Çarşamba 18:30 63 Gücüspor–Şanlı Polat Spor 2.Amatör Arena 2 nolu saha

 

13.02.2013 Çarşamba 18:30 Özkarakeçilispor–Sefaspor 2.Amatör Yenice 2 nolu saha

  Kritik Maçlar : Viranşehir Belediye-spor–Ş.Urfa, Akçakale-Bağmancı Tarım–Anadolu Gençlik


(URFANATİK)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER