Amatör Kümede Haftanın Maçları Açıklandı

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Amatör küme müsabakaları tüm hızıyla devam ediyor. 20. Hafta müsabakalarında il ve ilçelerde yaklaşık 40 müsabaka oynanacak.

Amatör Kümede Haftanın Maçları Açıklandı

Şanlıurfa Futbol İl Temsilcisi Başkanlığından Urfanatik Gazetesine yapılan açıklamada Perşembe günü başlayacak olan 20 hafta müsabakalarında akımları zorlu maçlar beklediklerini açıkladı.

20 hafta müsabakasında haftanın açılış müsabakasında 07.02.2019 Perşembe günü 11 Nisan stadyumunda saat: 18.30’da Yenişehirspor ile Bağlarbaşıspor karşı karşıya gelecek.

07.02.2019 Perşembe       

18.30 Yenişehirspor Bağlarbaşı   Hal.bld.2.A.Ligi 11 Nisan

08.02.2019 Cuma  

18.30 Uyanışspor Fatihspor Hal.bld.2.A.Ligi 11 Nisan

09.02.2019 Cumartesi       

10.00 Şutimspor Sancaktarspor   U-13 Ligi 11 Nisan

11.30 75.Yıl MTL Spor Bağmancıspor. U-16 Ligi 11 Nisan

13.00 Urfagücü spor Yenicespor Hal.bld.2.A.Ligi 11 Nisan

15.00 Reha Gençlik Edessaspor Hal.bld.1.A.Ligi 11 Nisan

17.00 Karaköprüspor Yeni Harranspor Hal.bld.1.A.Ligi 11 Nisan

13.00 Samakspor V.Şehir bld.spor Hal.bld.2.A.Ligi Yenice 1

15.00 Sefa spor Birecik Kelaynak Hal.bld.2.A.Ligi Yenice 1

11.00 Badıllı gençlik  Bağlarbaşıspor  U-16 Ligi Yenice 2

13.00 Özkarakeçilispor Siverek Gençlik Hal.bld.2.A.Ligi Yenice 2

15.00 Karşıyakaspor Birecikspor Hal.bld.1.A.Ligi Yenice 2

14.00 V.Şehir İdmnyrdu 75.Yıl MTL Spor Hal.bld.1.A.Ligi V.Şehir yeni ilçe

13.00 C.Pınar bld.spor Akçakale bld.spor Hal.bld.S.A.Ligi C.Pınar ilçe

14.00 Pirsusspor 63 Emingücü    Hal.bld.2.A.Ligi Suruç ilçe

14.00 Yaylakspor 63 Zirvespor     Hal.bld.2.A.Ligi Bozova ilçe

12.00 Ş.Urfa spor Bozovagücü U-13 Ligi Osmanbey stadı

13.15 Harran bld.spor C.Pınar Demir U-16 Ligi Osmanbey stadı

15.00 11Nisan spor Viranşehir spor U-16 Ligi  Osmanbey stadı

10.02.2019 Pazar   

10.00  Anadolu Gençlikspor Edessa 7 Yıldız U-14 Ligi 11 Nisan

11.30 Sancaktarspor Ş.Urfa Gençlik U-16 Ligi 11 Nisan

13.00 DSİ Spor Suruç Gençlik Hal.bld.S.A.Ligi 11 Nisan

15.00 C.Pınarspor Kartalgücüspor U-14 Ligi 11 Nisan

16.30 Ankaspor V.Şehir Eğitim Hal.bld.2.A.Ligi 11 Nisan

11.00 Eyyübiye bld.spor Şutimspor Hal.bld.2.A.Ligi Yenice 1

13.00 15 Temmuz G. Siverek bld. Hal.bld.S.A.Ligi Yenice 1

15.00 Telekomspor Çamlıderespor Hal.bld.1.A.Ligi Yenice 1

11.00 Yeni Halspor Ş.Urfa Büyükşehir Belediyespor U-16 Ligi Yenice 2

11 Nisanspor Ankas İstiklalspor BAL Ligi Yenice 2

12.00 Yeni Harranspor Eyyübiye bld.s   U-14 Ligi Osmanbey sahası

13.30 Viranşehirspor K.Köprü bld.spor U-14 Ligi Osmanbey stadı

15.00 C.Pınar Eğitim Ş.Urfa Byükşehir Belediyespor U-14 Ligi Osmanbey sahası

13.00 C.Pınar Demirspor Yıldırımgücü   Hal.bld.2.A.Ligi C.Pınar ilçe

15.00 C.Pınar Tigemspor Keçespor Hal.bld.1.A.Ligi C.Pınar ilçe

15.00 V.Şehir Sanayi Yukarı Göklüspor Hal.bld.1.A.Ligi V.Şehir yeni ilçe

15.00 Bozovagücü Badıllı Gençlik Hal.bld.1.A.Ligi Bozova ilçe

14.30 Birecik bld.spor Tarımspor Hal.bld.S.A.Ligi Birecik ilçe

13.00 Hilvan bld.spor Gençlerbirliğispor Hal.bld.S.A.Ligi Hilvan ilçe

12.30 Suruç bld.spor  Bağmancıspor Hal.bld.2.A.Ligi Suruç ilçe

15.00 Şanlıpolatspor Harranspor Hal.bld.2.A.Ligi Suruç ilçe

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER