banner54

Amatör Kümede Haftanın Hakemleri

Şanlıurfa İl Hakem Kuru-lundan Yapılan Açıklamaya Göre 31.02.2013 Tarih Ve 19 Sayılı Kararı İle Bu Hafta İl Ve İlçelerde Oynayacak Olan Amatör Kümede Maçlarında Görev Yapacak Olan Hakemler Şöyle:


02.02.2013 Cumartesi 11:00 Arena 1 Nolu U-16 Şanlıurfa Spor - Edessa 7 Yıldız Hasan Tetik Zeynel Oğuz Batuhan Gün

 

02.02.2013 Cumartesi 12:30 Arena 1 Nolu U-16 Karşıyaka Spor - Kendir Spor Murat Kaya, Hüseyin Kılıç, M.furkan Taş

 

02.02.2013 Cumartesi 14:00 Arena 1 Nolu U-16 Bağmancı Spor - Reha Gençlik Sedat Akbaba M.reşat Demir, Ö.faruk Boz

 

02.02.2013 Cumartesi 11:30 Arena 2 Nolu U-14 Gençlik Spor - Karaköprü Belediyespor Deniz Altun                        

 

02.02.2013 Cumartesi 13:00 Arena 2 Nolu U-16 Çamlıdere Spor - Hilvan Spor Güngör Çınkı, Deniz Altun, Yakup Polat

 

02.02.2013 Cumartesi 14:30 Arena 2 Nolu U-14 Edessa 7 Yıldızspor - Şanlıurfa Spor İ.halil Bilğin 

 

02.02.2013 Cumartesi 11:00 Yenice 2 Nolu 2.amatör Şanlı Polat Spor - Harran Spor Hasan Keser, Osman Leblebici, M.ferhat Ünlü

 

02.02.2013 Cumartesi 13:00 Yenice 2 Nolu 2.amatör Yıldırım-gücü Spor - 63 Emin Gücü Spor Mithat Levent, Mahmut Demir, Abdullah İnatoğlu

 

02.02.2013 Cumartesi 15:00 Yenice 2 Nolu 2.amatör Anka Spor - Öz Karakeçili Spor M.Uğur Alptekin, Mahmut Polat, Eyyüp Yunusoğlu

 

02.02.2013 Cumartesi 13:30 Siverek 2.amatör Karacadağ Spor - 11 Nisan Spor Mikail Cihangir, Mustafa Çiloğlu, M.tuncer Bilir

 

02.02.2013 Cumartesi 13:30 Viranşehir 1.amatör Viranşehir Beleediye Spor - Keçe Spor Burak Karaca, Erhan Kutlu, M.Guli Güler

 

03.02.2013 Pazar 11:00 Arena 1 Nolu 1.Amatör Bağlarbaşı Spor- İdmanyurdu Spor Murat Kaya, Sedat Akbaba, Mahmut Canata

 

03.02.2013 Pazar 13:00 Arena 1 Nolu 1.amatör Çamlıdere Spor - Yeni Hal Spor Deniz Gültekin, İrfan Ergüner, Mehmet Çinpolat

 

03.02.2013 Pazar 15:00 Arena 1 Nolu 1.amatör Yeni Harran Spor - Güven Spor İrfan Ergüner, Mahmut Polat, Nasih Karaçalı

 

03.02.2013 Pazar 11:30 Arena 2 Nolu 2.amatör Tedaş Spor - Reha Gençlik M.uğur Alptekin, Mahmut Polat, Abdullah İnatoğlu

 

03.02.2013 Pazar 13:30 Arena 2 Nolu 1.amatör Bozovagücü Spor - Karşıyaka Spor Süleyman Aslan, Mahmut Demir, C.onur Aykaç

 

03.02.2013 Pazar 11:00 Yenice 2 Nolu 2.amatör Sefa Spor - Bağmancı Spor Erhan Kutlu Eyyüp Yunusoğlu, Yusuf Yaşar

 

03.02.2013 Pazar 13:00 Yenice 2 Nolu 2.amatör Telekom Spor - Eyyüp Spor Mithat Levent M.ferhat Ünlü, Özkan Ertürk

 

03.02.2013 Pazar 15:00 Yenice 2 Nolu 1.amatör Kendir Spor - Kelaynak Spor M.tuncer Bilir, Osman Leblebici, Eser Halil

 

06.02.2013 Çarşamba 14:30 Arena 2 Nolu U-16 Edessa 7 Yıldız - Yeni Hal Spor Sedat Akbaba, H.fırat Subaşı, Mehmet Şengül

 

06.02.2013 Çarşamba 14:30 Arena 1 Nolu U-16 Reha Gençlik-spor - Çamlıdere Spor Hasan Keser, Hüseyin Çavcı, Bayram Kaplan

 

06.02.2013 Çarşamba 14:30 Yenice 2 Nolu U-16 Hilvan Spor - Şanlıurfa Sporm.ferhat Ünlü, Mehmet Altun, Abdulkadir Polat

 

06.02.2013 Çarşamba 18:30 Arena 1 Nolu U-19 Play-off Şanlı-urfa Spor - Akçakale Spor Ekrem Gerginci, Ömer Turhan , Süleyman Aslan

 

06.02.2013 Çarşamba 18:30 Arena 2 Nolu U-19 Play-off Bağmancı Spor - Viranşehir Beledi-yespor Mikail Cihangir, Mustafa Çiloğlu, M.tuncer Bilir

 

07.02.2013 Perşembe 14:30 Arena 1 Nolu U-16 Kendir Spor - Bağmancı Spor Yusuf Yaşar, Hasan Keser, Abdullah İnatoğlu

 

07.02.2013 Perşembe 14:30 Arena 2 Nolu U-14 Karaköprü Belediyespor - Edessa 7 Yıldızspor M.Tuncer Bilir                            

 

07.02.2013 Perşembe 14:30 Yenice 2 Nolu U-14 Reha Gençlik-- Ş.Uurfa Eser Halil   (URFANATİK)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER