banner54

Amatör kümede haftanın hakemleri

 

Şanlıurfa Amatör kümede 26. Hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.  

 

İl Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre Amatör liginde görev  yapacak hakemler şöyle.

 

30.03.2013 Cumartesi 13:00 Arena 2 Nolu U-16 Kendir Spor - Karşıyaka Spor Mehmet Çinpolat, Bekir Özcan, Ö.Faruk Boz

 

30.03.2013 Cumartesi 14:30 Arena 2 Nolu U-16 Reha Gençlikspor - Bağmancı Spor Mustafa Ölüoğlu, Cihat Alagöz, M.guli Güler

 

30.03.2013 Cumartesi 11:00 Yenice 2 Nolu U-16 Hilvan Spor – Çamlıderespor  Yusuf Yaşar,Fırat Sıbaşı, Furkan Taş

 

30.03.2013 Cumartesi 12:30 Yenice 2 Nolu 2.amatör Şanlı Polat Spor - 11 Nisan Spor Erhan Kutlu, Mehmet Özer, C.Onur Aykaç,Gözlemci Abdullah Bulut

 

30.03.2013 Cumartesi 14:30 Yenice 2 Nolu 2.amatör Anka Spor - Eyyüp Spor Güngör Çınkı, Deniz Altun, M.Celal Eriş, Gözlemci Mehmet Yazar

 

30.03.2013 Cumartesi 11:00 Arena 1 Nolu U-13 Bozovagücüspor - Bağlarbaşı Spor Ahmet Yıldırım

 

30.03.2013 Cumartesi 12:30 Arena 1 Nolu U-13 Karaköprü Belediyespor - Birecik Belediyespor Ramazan Altuntaş

 

30.03.2013 Cumartesi 14:00 Arena 1 Nolu U-13 Hilvan Spor  - Suruç Gençlikspor Umut Yetkin

 

30.03.2013 Cumartesi 15:30 Arena 1 Nolu U-13 Gençlik Spor - Şanlıurfa Spor Mikail Cihangir

 

31.03.2013 Pazar 11:00 Arena 1 Nolu 2.amatör Yıldırımgücüspor - Harran Spor İ.halil Bilğin, Ferhat Ünlü, Lütfü Çini, Gözlemci Hasan Kahkeci

 

31.03.2013 Pazar 13:00 Arena 1 Nolu 2.Amatör Esnaf Spor - Bağmancı Spor İsmail Çelik, Mehmet Altınkaya, İrfan Ergüner Gözlemci Müslüm

Kara

 

31.03.2013 Pazar 15:00 Arena 1 Nolu Süper Amatör Anadolu Gençlik Kara-köprü Belediyespor M.Şahan Yılmaz, Mustafa Çiloğlu, Tuncer Bilir, Gözlemci Namık Büyükünal

 

31.03.2013 Pazar 14:00 Arena 2 Nolu 2.Amatör Sefa Spor - Özkarakeçilispor Halil Çağlayan, Abdullah İnatoğlu, Hüseyin Çavcı Gözlemci Zeki

Karadeniz

 

31.03.2013 Pazar 11:00 Yenice 2 Nolu Süper Amatör Suruç Gençlikspor - Dsi Sporniyazi İzgören, Hasan Tetik, Uğur Çetin, Gözlemci Osman Eskici

 

31.03.2013 Pazar 13:00 Yenice 2 Nolu Süper Amatör İl Özel İdarespor - Hilvan Spor Muhittin Gürses, Sedat Akbaba, Hüseyin Kılıç Gözlemci Murat Aykaç

 

31.03.2013 Pazar 15:00 Yenice 2 Nolu Süper Amatör Tarım Spor - Viranşehir Başakspor Ali Kayıkçı, Emin Boz, Eyyüp Yunusoğlu Gözlemci S.Şahin Yetkin

 

31.03.2013 Pazar 13:30 Siverek Süper Amatör M.Kemal Lisesi - Akçakale Spor Burak Karaca, Osman Leblebici, Fatih Esen Gözlemci M.Emin Baydağ

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER