banner54

Amatör Kümede Haftanın Hakemleri

Şanlıurfa’da ligin 15. Haftasında Amatör kümede maç yönetecek hakemler açıklandı. Yarın Saat: 14.00 Arena stadyumunda oynanacak olan Bağlarbaşıspor - Kendir spor maçını Muhittin Gürses, Ayhan Karataş, Deniz Altun yönetecek.

Şanlıurfa İl Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamada 04.01.2014 ve 05.01.2014 Cumartesi ve Pazar günleri Amatör kümede maç yönetecek hakemler şöyle:

04.01.2014 Cumartesi 13.30 Birecik ilçe stadı U-19 Ligi  Birecik Belediyespor - Bozova gücü HÜSEYİN KILIÇ, YUSUF YAŞAR, ABDULKADİR DEMİREL

04.01.2014 Cumartesi 13.30 Siverek ilçe stadı U-19 Ligi M.Kemal lisesi - V.Şehir Gap ERHAN KUTLU, İBRAHİM YILDIZ, NİHAT ÖKTEN

04.01.2014 Cumartesi 13.30 C.Pınar ilçe stadı U-19 Ligi C.Pınar Demir - V.Şehir Başak  EMİN BOZ, MEHMET ERKAYMAZ, MUSTAFA UYUŞMAZ

04.01.2014 Cumartesi11.30 Arena 1 nolu saha U-15 Ligi İl Özel İdarespor – Gençlikspor MUSTAFA ÇİLOĞLU, KADİR POLAT, MUSTAFA ÇALIŞIR

04.01.2014 Cumartesi 13.00 Arena 1 nolu saha U-15 Ligi Birecik Belediyespor - Edessa 7 yıldız ABDULLAH İNATOĞLU, SERVAN AYAN, İ.HALİL HATİPOĞLU

04.01.2014 Cumartesi 14.30 Arena 1 nolu saha U-17 Ligi Karşıyakaspor - Gençlerbirliği DENİZ ALTUN, YAKUP POLAT, ŞÜKRÜ ÇAVCI

04.01.2014 Cumartesi 12.30 Arena 2 nolu saha  U-17 Ligi Anadolu Gençlik – Telekomspor MEHMET ÇİNPOLAT, MEHMET ALTINKAYA, YUSUF OCAK

04.01.2014 Cumartesi 14.00 Arena 2 nolu saha  U-17 Ligi Öz Karakeçili - C.Pınar Belediyespor MUSTAFA ÖLÜOĞLU, FIRAT SUBAŞI, Ü.YALÇIN ESER

04.01.2014 Cumartesi 15.30 Arena 2 nolu saha  U-17 Ligi Genç Karakeçi - Reha Gençlikspor ŞEFİK ÖZBEK, MUHAMMET AKSAN, SÜLEYMAN GÜLPER

04.01.2014 Cumartesi 13.00 Faruk çelik stadı U-15 Ligi  Karaköprü Belediyespor - Urfa Gücü SEDAT AKBABA, RAMAZAN ALTUNTAŞ, MEHMET  DİLAN

04.01.2014 Cumartesi 13.00 Yenice 2 nolu saha Birinci amatör 11.Nisanspor - Karşıyakaspor  NİYAZİ İZGÖREN, HASAN TETİK, EYYÜP YUNUSOĞLU

04.01.2014 Cumartesi 13.00 Yenice 1 nolu saha Birinci amatör Eyyüp spor - Harran spor HASAN KESER, MAHMUT POLAT, ONUR AYKAÇ

04.01.2014 Cumartesi 13.30 V.şehir ilçe stadı Birinci amatör V.Şehir Belediyespor – Keçespor MİKAİL CİHANGİR, FERHAT ÜNLÜ, A.KADİR YÜKSEKKAYA

05.01.2014 Pazar 13.30 V.şehir ilçe stadı Birinci amatör V.Şehir Gap - Anadolu Gençlik HASAN TETİK, ÖZKAN ERTÜRK, NASİH KARAÇALI

05.01.2014 Pazar  13.30 Hilvan ilçe satdı Birinci amatör Hilvan spor - Reha Gençlik YILMAZ ÇALIŞIR, MUSTAFA ÇİLOĞLU, ZEYNEL OĞUZ

05.01.2014 Pazar 12.00 Arena 1 nolu saha Birinci amatör Bağmancı spor - C.Pınar Belediyespor YUSUF YAŞAR  FERHAT ÜNLÜ, MUSTAFA ÖLÜOĞLU

05.01.2014 Pazar 14.00 Arena 1 nolu saha Birinci amatör Bağlarbaşıspor - Kendir spor MUHİTTİN GÜRSES, AYHAN KARAKAŞ, DENİZ ALTUN

05.01.2014 Pazar 12.00 Arena 2 nolu saha U-17 Ligi Urfa Gücü - Yeni Hal MEHMET ŞENGÜL, NUR ÇİFTÇİ, İSMAİL YILMAZ

05.01.2014 Pazar 14.00 Arena 2 nolu saha Bayanlar ligi Ş.Urfa Bayanlar - Elazığ Bayanlar GÜNGÖR ÇINKI, HABİB ASLAN, MEHMET ÇİFTÇİ

05.01.2014 Pazar 10.30 Yenice 2 nolu saha U-17 Ligi Kendir spor - İl Özel İdare SEDAT AKBABA, MUSA TORAMAN, İ.HALİL KÜPELİ

05.01.2014 Pazar 12.00 Yenice 2 nolu saha Birinci amatör Yeni Halspor - C.Pınar Demir MURAT KAYA, İRFAN ERGÜNER, ÇETİN ÖNCEL

05.01.2014 Pazar 14.00 Yenice 2 nolu saha Birinci amatör Güven spor – İdmanyurduspor ŞAHAN YILMAZ, İSMAİL ÇELİK, ŞEFİK ÖZBEK

05.01.2014 Pazar 13.30 Yenice 1 nolu saha Birinci amatör Çamlıderespor - Bozova Gücü HALİL ÇAĞLAYAN, ÖMER KONUŞKAN, MUHAMMET AKSAN (Aziz ATLI)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER