banner54

Amatör Kümede Haftanın Hakemleri

Şanlıurfa İl Hakem Kurulu Amatör Kümede 19. Hafta maçlarını yönetecek hakemleri açıkladı.

 


Haftanı kritik maçı olan Viranşehir Belediyespor-Şanlıurfaspor müsabakasında Niyazi İzgören düdük çalacak. Bir başka kritik maç olan Akçakalespor-Bağmancıspor U-19 Play-Off  maçını Murat Kaya yöneteceği bildirildi.


09.02.2013 Cumartesi 11:00 Arena 1 Nolu U-14 Şanlıurfaspor -Gençlikspor İ.halil Bilğin


09.02.2013 Cumartesi 12:40 Arena 1 Nolu U-16 Yenihal Spor-Hilvan Spor Eyyüp Yunusoğlu, Abdullah İnatoğlu, Mehmet Şengül


09.02.2013 Cumartesi 14:30 Arena 1 Nolu U-19 Play-off Viranşehir Belediyespor–Şanlıurfaspor Niyazi İzgören, Hasan Tetik, M.tuncer Bilir, Havin Bağsever


09.02.2013 Cumartesi 12:00 Arena 2 Nolu U-14 Edessa 7 Yıldızspor- Reha Gençlik M.emin Boz


09.02.2013 Cumartesi 14:00 Arena 2 Nolu U-19 Play-off Akçakale Spor - Bağmancı Spor Murat Kaya, Deniz Altun, M.ferhat Ünlü,  Gözlemci Murat Akçun


09.02.2013 Cumartesi 13:00 Yenice 2 Nolu U-16 Çamlıderespor-Kendirspor Abdulkadir Baylan, C.Onur Aykaç,  Gözlemci Hüseyin Kılıç


10.02.2013 Pazar 13:30 Akçakale İlçe Süper Amatör Akçakale Spor-Dsi Spor Murat Kaya M.emin Boz, Adem Aslan, Gözlemci Namık Büyükünal


10.02.2013 Pazar 13:30 Siverek İlçe Süper Amatör Hilvanspor–Viranşehir Başakspor Hasan Keser, İ.halil Bilğin, Lütfü Çini, Gözlemci Mehmet Doni


10.02.2013 Pazar 12:30 Yenice 2 Nolu U-16 Şanlıurfa Spor -Reha Gençlik Ali Kayıkçı, Mehmet Cinpolat, Batuhan Gün


10.02.2013 Pazar 14:00 Yenice 2 Nolu Süper Amatör Tarım Spor – Anadolu Gençlik  Niyazi İzgören, Ali Kayıkçı, Eser Halil Gözlemci S.Şahin Yetkin


10.02.2013 Pazar 12:00 Arena 2 Nolu İşitme Eng. Şanlıurfa İşitme Engelli -Malatya İşitme Engellispor Sedat Akbaba, Bayram Polat, Hüseyin Çavcı


10.02.2013 Pazar 13:30 Arena 1 Nolu Bayanlar Liği Ş.Urfa Gençlik-Diyarbakır Erhan Kutlu, Eyyüp Yunusoğlu, Mehmet Altun Gözlemci Müslüm Kara


10.02.2013 Pazar 15:30 Arena 1 Nolu U-16 Bağmancı Spor-Karşıyaka Spor M.Yılmaz Çalışır, Yusuf Yaşar, Ö. Faruk Boz   


12.02.2013 Salı 18:30 Arena 1 Nolu 2.amatör Reha Gençlikspor–Yıldırımgücü Deniz Gültekin, Hasan Tetik, Mahmut Polat Gözlemci Mehmet Yazar


12.02.2013 Salı 18:30 Arena 2 Nolu 2.amatör Eyyüp Spor - Anka Spor Mikail Cihangir, Mustafa Çiloğlu, Eser Halil Gözlemci Reşit Beyazağaç


12.02.2013 Salı 18:30 Yenice 2 Nolu 2.amatör 11 Nisan Spor - Viranşehir Sanayi Hasan Keser, Osman Leblebici, M.tuncer Bilir Gözlemci Hasan Kahkeci


13.02.2013 Çarşamba    18:30 Arena 1 Nolu 2.amatör Bağmancı Spor - Esnaf Spor Mithat Levent, M.emin Boz, M.ferhat Ünlü Gözlemci Murat Aykaç


13.02.2013 Çarşamba 18:30 Arena 2 Nolu 2.amatör 63gücü Spor-Şanlıpolat M. Uğur Alptekin, Erhan Kutlu, Lütfü Çini Gözlemci M.emin Baydağ


13.02.2013 Çarşamba 18:30 Yenice 2 Nolu 2.amatör Özkarakeçililer-Sefa Spor Halil Çağlayan, Mahmut Demir, Adem Aslan

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER