Amatör Kümede Haftanın Hakemleri Belli Oldu

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Amatör liginde bu hafta oynanacak olan 4. Hafta maçlarında düdük çalacak olan hakemler belli oldu.

Amatör Kümede Haftanın Hakemleri Belli Oldu

Haliliye Belediyesi Süper Amatör ligi ekiplerinden Pazar günü Saat: 14.00’da Hilvan İlçesinde oynanacak olan Hilvan Belediyespor ile Tarımspor maçını İsa Doğanlar yönetecek. Doğanlar’ın yardımcılığını Mustafa Uyuşmaz ve Abdülkadir Yılmazoğlu yapacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Şanlıurfa İl Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamada Amatör kümede bu hafta oynanacak olan müsabakalarda haftanın hakemleri şöyle:

27.10.2018 Cumartesi  

12:30 Yenice 1 Hal.Bld.1.Amatör Reha Gençlik – Eyüpspor (Mustafa Tune, Ayhan Karakaş, Mehmet Mesutoğlu)

14.30 Yenice 1 Hal.Bld.1.Amatör Yeni Hal spor - C.Pınar Tigem (Çağrı Erkaraman, M.Emin Akkoyun, Hakan Lalaşahin)

12.00 Yenice 2  Hal.Bld.1.Amatör Edessa spor - 75.Yıl Gençlik (Y.Adnan Kendirciler, Emrah Yücekaya, Cuma Atabaş)

14.00 Yenice 2  Hal.Bld.S.Amatör D.S.İ Spor - Siverek Bld. (Mehmet Çinpolat, M.Mustafa Çalışır, Şükrü Çavcı)

10.00 11 Nisan 1 Nolu Saha U-19 Ligi Yenicespor – Bağmancıspor (Kadir Şervan Ayan, Burak Yiğit Akgül, Abdulkadir Yıldız)

12.00 11 Nisan 1 Nolu Saha U-15 Ligi V.Şehir Bld. - Edessa 7 Yıldız (Esra Sağlam, Bekir Arda Ertan, Mehmet Kuşuçar)

13.30 11 Nisan 1 Nolu Saha      U-15 Ligi Birecik Bld. - Hilvan Bld (Merhmet Erdem, Rıdvan Çetinkaya, Yusuf Özakbalık)

15.00 11 Nisan 1 Nolu Saha      U-19 Ligi Milli 15 Temmuzspor -  C.Pınar Demir (Nasır Mehmet, İ.Halil Beden, Yasin Mert Karahan)

11.00 11 Nisan 2 Nolu Saha U-15 Ligi   Kendirspor - Tarımspor  (Gürbüz Aslan, Mustafa Erdoğmuş, Serdal Ergül)

12:30 11 Nisan 2 Nolu Saha      U-15 Ligi C.Pınar Eğitim - Badıllı Gençlik           (Ali Kirkiz, Serdal Ergül, Serkan Dursun)

14.00 11 Nisan 2 Nolu Saha      U-17 Ligi Karaköprüspor - V.Şehir Eğitim (Emrullah Kırnaz, Veysel Kanmaz, Casım Bakır)

14.00    Birecik ilçe Hal.Bld.S.Amatör Birecik Bld. - Akçakale Bld.           (Hasan Keser, Mehmet Direkli, Yusuf Çalkam)

14.00 V.Şehir yeni ilçe  U-19 Ligi Viranşehispor - Hilvan Bld. (Deniz Altun, Enes Gümüş, Coşkun Ateşoğlu)

12.00 Gap Vadisi U-15 Ligi Ş.Urfa Spor - K.Maraş Spor (Kadir Çınar, Harun Şenoğlu, Yunus Sarar)

14.00 Gap Vadisi U-16 Ligi Ş.Urfa Spor - K.Maraş Spor (Harun Şenoğlu, Kadir Çınar, Yunus Sarar)

28.10.2018 Pazar         

10:30 Yenice 1 U-19 Ligi D.S.İ Spor – Urfagücüspor (Hakan Lalaşahin, Ali Kirkiz , Kadir Şervan Ayan)

12:30 Yenice 1 Hal.Bld.1.Amatör Karşıyakaspor – Karaköprüspor  (Mehmet Özer, Halil Aslandağ, Murat Bal)

14.30 Yenice 1 Hal.Bld.1.Amatör Telekom spor - V.Şehir Sanayi (Süleyman Alkan, Emrah Yücekaya, Deniz Altun)

10.00 11 Nisan 1 Nolu Saha U-17 Ligi Yeni Hal spor – Çamlıderespor (A.Kadir Yıldız, Rıdvan Çetinkaya, Muhammet Parmaksız)

12.00 11 Nisan 1 Nolu Saha U-19 Ligi 11 Nisan spor - V.Şehir Eğitim (Oğuz Ünver, Bilgin Koyuncu, Mehmet Kuşuçar)

14.00    11 Nisan 1 Nolu Saha Hal.Bld.1.Amatör Badıllı Gençlik  - Yukarı Göklü (İ.Halil Hatipoğlu, Mustafa Geçgel, Harun Çelik)

16.00 11 Nisan 1 Nolu Saha Hal.Bld.1.Amatör Çamlıderespor - Keçespor          (Gürkan Sarıca, Anıl Yılm Az , Kendal Dağtekin)

10.00 11 Nisan 2 Nolu Saha U-15 Ligi   Ş.U.B.Şehir B. – Gençlikspor (İ.Halil Beden, Veysel Kanmaz, Mustafa Erdoğmuş)

11:30 11 Nisan 2 Nolu Saha U-19 Ligi Gençlerbirliği - Pirsusspor           (YUSUF ÇALKAM, GÜRBÜZ ARSLAN, ESRA SAĞLAM)

13.30 11 Nisan 2 Nolu Saha U-17 Ligi Siverek Bld. - Şutim spor (Mehmet Direkli, Bilgin Koyuncu, Mustafa Daban)

15.15    11 Nisan 2 Nolu Saha    U-17 Ligi Bağlarbaşı - C.Pınar Tigem (Cuma Atabaş, İsmail Güner, Bekir Arda Ertan)

14.00 Bozova ilçe U-19 Ligi Bozovagücü – Edessaspor (Mehmet Emin Akkoyun, Coşkun Ateşoğlu, Mehmet Erdem)

14.00 C.Pınar ilçe Hal.Bld.S.Amatör C.Pınar Bld. - Suruç Gençlik           (Murat Kaya, İ.Halil Bilgin, Mehmet Mesutoğlu)

14.00 V.Şehir yeni ilçe Hal.Bld.S.Amatör           Viranşehirspor  - Gençlerbirliğispor (Ömer Faruk Gültekin, M.Mustafa Çalışır, Reşat Bozkurt)

14.00 Hilvan ilçe Hal.Bld.S.Amatör Hilvan Bld. – Tarımspor (İsa Doğanlar, Mustafa Uyuşmaz, Abdulkadir Yılmazoğlu)

14.00 Akçakale ilçe U-19 Ligi Akçakale spor – Yenişehirspor (A.Kadir Yüksekkaya, Yasin Mert Karahan, Emrullah Kırnaz)

14.00 Harran ilçe Hal.Bld.1.Amatör Y.Harran - V.şehir idmanyur.  (İ.Halil Yıldız, Abdullah İnatoğlu, Mahmut Alpay)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER