Amatör Kümede Haftanın Hakemleri Belli Oldu

Bu hafta oynanacak olan 2019-2020 futbol sezonunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Küme birinci hafta maçlarında düdük çalacak olan hakemler açıklandı.

Amatör Kümede Haftanın Hakemleri Belli Oldu

Bu hafta oynanacak olan 2019-2020 futbol sezonunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Küme birinci hafta maçlarında düdük çalacak olan hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ve Şanlıurfa İl Hakem Kurulu tarafından Urfanatik’e yapılan açıklamada bu hafta başlayacak olan Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Küme müsabakalarında il ve ilçelerde oynanacak olan sezonun ilk hafta maçlarında görev yapacak olan hakemleri açıkladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Kümede ilk hafta maçları yönetecek olan hakemler şöyle:   

5.10.2019 Cumartesi         

16:00  11 Nisan Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Eyüpspor - Yeni Hal Spor (Mustafa Tune, Caner Işık, Akadir Yıldız)

16:00  Futbol Dünyası 1 Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Çamlıdere spor - Karşıyaka spor (Erhan Kutlu, Yusuf Yaşar, Mehmet Direkli)

15:30  Viranşehir yeni stadı Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Viranşehir Belediyespor - Viranşehir Eğitim (M. Şahan Yılmaz, Yasin Mert Karahan, Mehmet Kuşuçar)

6.10.2019 Pazar     

15:00  Yenice 2 Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi  Eyyübiye Belediyespor - Genç Karageçili (Ramazan Yakıcı, Murat Bal, Süleyman Alkan)

15:00  Futbol Dünyası 1 Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Badıllı Gençlik -  Bozova Belediyespor (Ömer Faruk Gültekin, Yusuf Sani, İ.Halil Beden)

15:00  V. Şehir eski stadı Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Viranşehir İdmanyurdu – Ceylanpınar TİGEM (Mehmet Çinpolat, Murat Çukurlu, Serdal Ergül)

15:00  V. Şehir yeni stadı Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Türk Telekom – Birecikspor (Yusuf Çalkam, İ. Halil Bilgin, Emrullah Kırnaz)

15:00  Halfeti İlçe Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Yukarı Göklü – Viranşehirspor (Çağrı Erkaraman, İ. Halil Yıldız, Gürbüz Arslan)

15:00  Bozova İlçe Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi  75.Yıl MTL - Yenişehir spor (İsa Doğanlar, M. Emin Akkoyun, Mustafa Ölüoğlu)

15:00  Harran İlçe Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Harran ova spor - Reha gençlik (Mehmet Şengül, Coşkun Ateşoğlu, Bekir Arda Ertan)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER