08 Aralık 2017 Cuma 11:56
Amatör Kümede Haftanın Hakemleri

Şanlıurfa Amatör kümede bu hafta oynanacak olan kritik müsabakalarda görev yapacak olan hakemler açıklandı. Süper Amatör kümede şampiyonluk mücadelesi veren Telekomspor ile Tarımspor arasında Pazartesi günü oynanacak olan maçı Çetin Öncel yönetecek.

Kritik maçta Öncel’in yardımcılığını Mehmet Şengül, M.Mustafa Çalışır yapacak.

Şanlıurfa Amatör kümede 9. hafta maçlarında görev alacak hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ve Şanlıurfa İl Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa Amatör kümede 9. Hafta oynanacak olan amatör küme maçlarında görevli hakemler şunlar:

9.12.2017 Cumartesi        

11.00 U-19 Ligi 11.nisan 1 nolu   Anka spor - 15 Temmuz (Mehmet Yetkin, Kadir Çınar Reşat Bozkurt)

13.00 U-19 Ligi 11.nisan 1 nolu Genç karakeçi - Urfa gücü  (K.Şervan Ayan, A.Uğur Sürmeli, Mustafa Daban)

15.00 E.Y.Bld.1.Amatör 11.nisan 1 nolu Karşıyaka - Bozova gücü (Mehmet Düğer, A.Uğur Sürmeli, İ.Halil Fırat)

11:30 U-14 Ligi 11.nisan 2 nolu   Gençlik spor - Akçakale bld. (İ.HALİL DEBE,

13.00 U-14 Ligi 11.nisan 2 nolu   Edessa 7 yıldız - B.Şehir bld. (Kendal Dağtekin)

14.30 U-14 Ligi 11.nisan 2 nolu   Yeni harran – Bağlarbaşı (Rıdvan Çetinkaya)

13.00 U-19 Ligi Yenice 1   Yenişehir - Y.Göklü spor (Ramazan Yakıcı, Mehmet Şengül, Hasan Selim Bulut)

14.00 E.Y.Bld.1.Amatör Yenice 2 Eyyübiye gençlik - Hilvan spor (Deniz Altun,  Şükrü Çavcı , Cuma Atabaş)

13.00 E.Y.Bld.1.Amatör H.Ü.Osmanbey sahası Çamlıdere - Halfeti spor (İ.Halil Hatipoğlu, Gürkan Sarıca, Süleyman Alkan)

13.00 U-19 Ligi V.Şehir  eski stad V.Şehir spor - Yenice spor (Bakır Aslan, Mehmet Yeşilyaprak, Yusuf Çalkam)

12.00 U-19 Ligi V.Şehir ilçe V.Ş.İdman yurdu - Karaköprü spor (İ.Halil Yıldız, Serkan Kaya, İ.Halil Beden)

14.00 E.Y.Bld.1.Amatör V.Şehir ilçe V.Ş. Sanayi - Birecik bld. (Mehmet Çinpolat, M.Mustafa Çalışır, Mehmet Mesutoğlu)

12.00 U-19 Ligi C.Pınar ilçe C.Pınar Demir - Tarım spor (İsrafil Lalaşahin, Mehmet Emin Akkoyun, Ali Doğan)

14.00 E.Y.Bld.Spr Amatör C.Pınar ilçe C.Pınar bld. - Yeni harran (Yusuf Tören, Özkan Ertürk, Uğur Kılıç)

13.00 U-19 Ligi Akçakale ilçe Akçakale bld. - 11 Nisan (Yusuf Erol, Yusuf Yaşar, Harun Çelik)

10.12.2017  Pazar 

12:30 E.Y.Bld.1.Amatör 11.nisan 1 nolu Keçe spor - Yeni hal (Ali Cengiz, İsmail Öztürk, İ.Halil Fırat)

14.30 E.Y.Bld.Spr Amatör 11.nisan 1 nolu 15 Temmuz - Suruç gençlik (Hasan Keser,  Emrah Yücekaya, Ramazan Yakıcı)

111.00 U-16 Ligi 11.nisan 2 nolu Edessa 7 yıldız - Karaköprü spor (İ.Halil Işık, Yusuf Özakbalık, Yasin Mert Karahan)                  

12:45 U-16 Ligi 11.nisan 2 nolu   Şutim spor – Bağlarbaşı (Volkan Aldemir, Harun Fidanoğlu, İsmail Güner)                  

14.30 U-16 Ligi 11.nisan 2 nolu  11 Nisan - B.Şehir bld. (İsmail Öztürk     , K.Şervan Ayan, İ.Yaşar Bulut)          

12:30 U-19 Ligi Yenice 1 Karaköprü bld. -  Edessa spor (Buğra Kaan Köksoy, Cuma Atabaş, Mehmet Kuşuçar)

13.30 U-19 Ligi Yenice 1 Fatih spor – Çamlıdere (İ.Halil Hatipoğlu, Mehmet Yetkin, Esra Sağlam)

12.00 U-19 Ligi Yenice 2   Badıllı gençlik - Kendir spor (Mehmet Mesutoğlu, Kadir Çınar, Ekrem İnanpolat)

14.00 E.Y.Bld.Spr Amatör Yenice 2 D.S.İ. Spor - B.Şehir bld. (Şahan Yılmaz, Mehmet Şengül, İ.Halil Yıldız)

12.00 E.Y.Bld.1.Amatör V.Şehir ilçe V.Ş. idman yurdu - Y.Göklü (İsa Doğanlar, Mehmet Düğer, Mustafa Uyuşmaz)

14.00 E.Y.Bld.Spr Amatör V.Şehir ilçe V.Şehir spor - Genç Karakeçililer (Yusuf Adnan Kendirciler, M.Mustafa Çalışır, Bakır Aslan)

12.00 U-19 Ligi C.Pınar ilçe C.Pınar bld. - Karşıyaka (İ.Halil Bilgin, Mehmet Yeşilyaprak, İsrafil Lalaşahin)

14.00 E.Y.Bld.1.Amatör C.Pınar ilçe C.Pınar tigem - Gençler birliği (Murat Kaya, Serkan Kaya, M.Emin Akkoyun)

12.00 U-19 Ligi Siverek sentetik  Siverek bld. - Bozova gücü (Ö.Faruk Gültekin, Yusuf Yaşar, Şükrü Çavcı)

13:00 U-19 Ligi Hilvan ilçe Hilvan bld. - Eyyübiye gençlik (Yusuf Erol, Fatih Erdem, M.Mustafa Dağ)

13.00 U-19 Ligi Bozova ilçe 75. Yıl - V.Şehir sanayi (Mustafa Çiloğlu, Deniz Altun, Mehmet Direkli)

10:00 U-17 LİGİ Gap Vadisi Ş.Urfa Spor - Tarsusidmanyurdu (Harun Şenoğlu, Abdullah İnatoğlu, Mahmut Alpay)

12:00 U-19 LİGİ Gap Vadisi Ş.Urfa Spor - Tarsusidmanyurdu (Mustafa Geçgel, Abdullah İnatoğlu, Mahmut Alpay)

11.12.2017  Pazartesi

18:00 E.Y.Bld.Spr Amatör 11.nisan 1 nolu Tarımspor - Telekom Çetin Öncel, Mehmet Şengül, M.Mustafa Çalışır)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.