Amatör Kümede Haftanın Hakemler Açıklandı

Şanlıurfa Amatör Kümede bu hafta oynanacak olan maçlarda görev yapacak olan hakemler açıklandı.

Amatör Kümede Haftanın Hakemler Açıklandı

Şanlıurfa Amatör Kümede bu hafta oynanacak olan maçlarda görev yapacak olan hakemler açıklandı. Haliliye Belediyesi Süper Amatör kümede liderliğini sürdüren namağlup Gençlerbirliği DSİspor karşısında kazanmak için sahaya çıkacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ve Şanlıurfa İl Hakem Kurulunca yapılan açıklamada bu hafta oynanacak olan 8. Hafta maçlarında düdük çalacak olan hakemleri açıkladı. İşte Amatör Kümede haftanın hakemleri şöyle:

24.11.2018 Cumartesi  

10.00 11 Nisan Sahası U-19 Ligi Eyyüpspor Bağlarbaşıspor (Enes Gümüş Rıdvan Çetinkaya, Emrullah Kırnaz)

12.00 11 Nisan Sahası U-15 Ligi Şutimspor V.Şehir bld. (H. İbrahim Tutal, Serkan Dursun, Casım Bakır)

13.30 11 Nisan Sahası U-15 Ligi C.Pınar Eğitim Kendirspor (Mustafa Erdoğmuş, Serkan Dursun, H.İbrahim Işık)

215.00  11 NİSAN SAHASI  U-15 Ligi V.Şehir Eğitim Edessa 7 yıldız (Serdal Ergül, İ.Halil Tutal, Bekir Arda Ertan

16.30 11 NİSAN SAHASI Hal.bld.1.Amt.ligi Yenihal  Çamlıdere spor (Mehmet Çinpolat, Cuma Atabaş, K.Şervan Ayan)

10:30 Yenice 1  U-19 Ligi Karaköprüspor Edessa spor (Çetin Öncel, Yusuf Ocak, Reşat Bozkurt)

12:30 Yenice 1  U-19 Ligi Tarımspor 15 Temmuz G (İ.Halil Hatipoğlu, Ayhan Karakaş, Harun Şenoğlu)

14.30  Yenice 1 U-19 Ligi Urfagücü C.Pınar Demir (Mehmet Direkli, Yasin Mert Karahan, Kadir Çınar)

11.00 Yenice 2  U-19 Ligi Keçespor Yenicespor (Yusuf Çalkam, Yasin Mert Karahan, Abdulkadir Yıldız)

13.00 Yenice 2  U-15 Ligi Birecik bld.spor Tarımspor (gürbüz arslan, engin ulumaskan, mehmet kuşuçar)

14.30 Yenice 2  Hal.bld.S.Amt.ligi DSİ spor Gençlerbirliği (Mikail Cihangir, Mehmet Özer, Halil Aslandağ)

13.30 V.Şehir eski Stad U-19 Ligi Viranşehirspor Bozovagücü (İ. Halil Beden, Yusuf Yaşar, Coşkun Ateşoğlu)

13.30 V.Şehir yeni Stad U-19 Ligi V.Şehir İdmny. B.Şehir bld.spor (Deniz Altun, Murat Çukurlu, Emre Karataş)

13.30 Birecik ilçe Hal.bld.S.Amt.ligi Birecik bld.spor Hilvan bld. (Hasan Keser, Yunus Teryaki, İ.Halil Yıldız)

13.30 Osmanbey Sahası U-19 Ligi 11 Nisanspor Akçakale bld. (Mehmet Yetkin, A. Kadir Yılmazoğlu, Şükrü Çavcı)

25.11.2018 Pazar         

10.00 11 NİSAN SAHASI U-17 Ligi Şutimspor 11 Nisanspor (Deniz Altun, Veysel Kanmaz, Gürbüz Arslan)

12.00 11 NİSAN SAHASI U-15 Ligi Hilvan bld. Gençlikspor (B. Arda Ertan, İsmail Güner, Mustafa Erdoğmuş)

13.30 11 Nisan Sahası U-17 Ligi B.Şehir Bld.Spor V.Şehir Eğitim (Yusuf Çalkam Veysel Kanmaz İsmail Güner)

15.30 11 NİSAN SAHASI U-17 Ligi Siverek bld.spor Yeni Halspor (Nasır Mehmet, Engin Ulumaskan, Serdal Ergül)

17.30 11 NİSAN SAHASI Hal.bld.S.Amt.ligi 15 Temmuz G. Tarımspor (Mehmet Yetkin, Kadir Şervan Ayan, Cuma Atabaş)

10.00 Yenice 1 U-19 Ligi Gençlerbirliği  K.Köprü bld.spor (Emrullah Kırnaz, İ. Halil Beden, H.İbrahim Işık)

12.00 Yenice 1 Hal.bld.1.Amt.ligi Eyyüpspor 75.yıl gençlik (Mikail Cihangir, Mehmet Özer, Halil Aslandağ)

14.00 Yenice 1 Hal.bld.1.Amt.ligi Reha Gençlik Birecikspor (İ. Halil hatipoğlu, M. Mustafa Çalışır, Kadir Şervan Ayan)

10:30 Yenice 2 U-19 Ligi Badıllı gençlik Bağmancıspor (Mustafa Geçgel, Kadir Çınar, Harun Şenoğlu)

12.00 Osmanbey Sahası U-17 Ligi Karaköprüspor C.Pınar tigem (Abdulkadir Yıldız, Mehmet Kuşuçar, Enes Gümüş)

14.00 Osmanbey Sahası Hal.bld.1.Amt.ligi Karaköprüspor V.Şehir İdmny. (Çağrı Erkaraman, Ayhan Karakaş, Murat Çukurlu)

Pazar 13.30 C.Pınar ilçe Hal.bld.S.Amt.ligi C.Pınar bld.spor Viranşehirspor (Erhan Kutlu, İsa Doğanlar, İ. Halil Yıldız)

13.30 Siverek ilçe Hal.bld.S.Amt.ligi Siverek bld.spor Akçakale bld. (Y. Adnan Kendirciler, Coşkun Ateşoğlu, Mustafa Uyuşmaz)

13.30 Suruç ilçe U-19 Ligi Pirsusspor Yenişehirspor (Reşat Bozkurt, Emre Karataş, Yusuf Özakbalık)

13.30 Harran ilçe Hal.bld.1.Amt.ligi Yeni Harranspor Edessaspor (Hasan Keser, M. Emin Akkoyun, Mehmet Direkli)

13.30 Bozova ilçe Hal.bld.1.Amt.ligi Bozovagücü Yukarı Göklü (Ali Cengiz, Yunus Teryaki, Yusuf Yaşar)

13.30 V.Şehir yeni S Hal.bld.1.Amt.ligi V.Şehir Sanayi  Keçespor (Mehmet Çinpolat, Mahmut Alpay, Abdullah İnatoğlu)

12:00 GAP Vadisi Gelişim Ligi U-17 Şanlıurfaspor Van B.Şehir Bld.Spor (Gürkan Sarıca, Mustafa Ölüoğlu, Kendal Dağtekin)

14:00 GAP Vadisi Gelişim Ligi U-19 Şanlıurfaspor Van B.Şehir Bld.Spor (Anıl Ceyhan, Mustafa Ölüoğlu, Kendal Dağtekin)

13.30 Hilvan ilçe Kadınlar 3.ligi  Ş.Urfa Gençlikspor Makamspor (Esra Sağlam, Müslüm Yılmaz, M. Casım Bakır)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER