Amatör Kümede Bu Hafta Maçlar Cuma Günü Başlayacak

Şanlıurfa Amatör kümede bu hafta il ve ilçelerde toplam 42 müsabaka oynanacak. Büyükşehir Belediyesi Amatör küme müsabakasında haftanın açılış maçı Cuma günü oynanacak.

Amatör Kümede Bu Hafta Maçlar Cuma Günü Başlayacak

Şanlıurfa’da sahaların yetersiz oluşundan dolayı Futbol İl Temsilciliği ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyon takımların rahat bir ortamda mücadele etmeleri için yoğun çaba gösterirken bu hafta Cuma günü oynanmasına karar verdiler.

Cuma günü haftanın açılış maçında 11 Nisanspor ile Karaköprüspor, Badıllı Gençlikspor ile Eyyüpspor ve Bağlarbaşıspor ile ŞUTİMspor maçları oynanacak. Bu maçların başlama saati 18.30 olarak belirlendi.

İŞTE AMATÖR KÜMEDE HAFTANIN PROGRAMI ŞÖYLE:

01.11.2019 Cuma

18.30 11 Nisanspor – Karaköprü spor    Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi 11 Nisan

18.30 Badıllı Gençlik - Eyyüp spor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Yenice 2

18.30 Bağlarbaşı spor - Şutim spor U-19 Ligi Futbol Dünyası 1

02.11.2019 Cumartesi       

10.00 Gençlikspor – Kendir spor  U-14 Ligi Futbol Dünyası 2

11.30 Viranşehir Eğitim - Eyyübiye Belediyespor U-14 Ligi Futbol Dünyası 2

13.00  Akçakale Belediyespor - Anadolu gençlik U-14 Ligi Futbol Dünyası 2

14.30 Yenişehir spor - Karaköprü Belediyesi U-14 Ligi Futbol Dünyası 2

16.00 15 Temmuzspor - Şutim spor U-14 Ligi  Futbol Dünyası 2

10.30 Şanlıurfaspor - Uyanışspor U-16 Ligi Futbol Dünyası 1

12.30 Viranşehir Sanayi - Büyükşehir Belediyespor U-14 Ligi Futbol Dünyası 1

14.30 Viranşehir Belediyespor – Bağlarbaşıspor U-16 Ligi Futbol Dünyası 1

10.30 Reha Gençlik - DSİ spor U-19 Ligi 11 Nisan

12.30  Karaköprü Belediyespor – Telekomspor U-19 Ligi 11 Nisan

14.30  Karaköprü Belediyespor – Gençlikspor U-16 Ligi 11 Nisan

14.00  Harran Ovaspor - Viranşehir idman yurdu U-19 Ligi Harran ilçe

14.00 75.Yıl MTL - Yukarı Göklü  Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Bozova ilçe

14.00  Akçakale Belediyespor – Karşıyakaspor  U-19 Ligi Akçakale ilçe

12.00 Suruç Gençlik - Büyülşehir Belediyespor U-19 Ligi Suruç ilçe

14.00  Şanlıpolatspor - Keçe spor U-19 Ligi Suruç ilçe

10.30 Şanlıurfaspor - Karaköprüspor U-19 Ligi Yenice 2

12.30  Tarımspor - Hilvan Belediyespor U-19 Ligi Yenice 2

14.30 Uyanışspor - Ceylanpınar Demir  U-19 Ligi Yenice 2

10.30  Genç Karageçili - Bağmancı spor U-19 Ligi Yenice 1

12.30  11 Nisanspor -  Bozova Belediyespor U-19 Ligi Yenice 1

14.30 Ceylanpınar Belediyespor - SancaktarsporU-16 Ligi Yenice 1

03.11.2019 Pazar   

10.30 Karaköprüspor - Büyükşehir Belediyespor U-16 Ligi Futbol Dünyası 2

10.30 Yenişehirspor – Karşıyakaspor Büyükşehir Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi 11 Nisan

12.30 Gençlerbirliği  - Suruç Gençlik Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi 11 Nisan

14.30 Çamlıderespor - Viranşehir Eğitim Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi    11 Nisan

12.00 Edessa 7 yıldız – Viraşehir Eğitim U-16 Ligi Yenice 2

14.00 15 Temmuzspor - Ceylanpınar Belediyespor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Yenice 2

14.00 Reha gençlik - Viranşehirspor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Yenice 1

14.00  Hilvan Belediyespor - Viranşehir sanayi Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Hilvan ilçe

14.00 Birecik Belediyespor - Akçakale Belediyespor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Birecik ilçe

14.00 Harran Ovaspor - Viranşehir Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Harran ilçe

14.00 Viranşehir İdmanyurdu - Eyyübiye Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1.  Amatör Ligi Viranşehir eski saha

14.00 Türk Telekom - Genç Karageçili   Büyükşehir Belediyesi 1 Amatör Ligi Viranşehir yeni saha

14.00  Ceylanpınar TİGEM  - Yenihalspor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Ceylanpınar ilçe

14.00  Bozova Belediyespor – Birecikspor Büyükşehir Belediyesi1. Amatör Ligi Bozova ilçe

14.00 Pirsusspor - Badıllı Gençlik  U-19 Ligi Suruç ilçe

14.00 Siverek Belediyespor - Yukarı Göklü U-19 Ligi Siverek

14.00  Büyükşehir Belediyespor - Pütürge Belediyespor BAL Ligi Futbol dünya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER