Amatör Kümede Bu Hafta 40 Maç Oynanacak

Şanlıurfa Amatör liginde bu hafta il ve ilçelerde toplam 40 müsabaka oynanacak. Ligde şampiyonluk mücadelesi veren takımları zorlu maçlar bekliyor.

Amatör Kümede Bu Hafta 40 Maç Oynanacak

Şanlıurfa Amatör liginde bu hafta il ve ilçelerde toplam 40 müsabaka oynanacak. Ligde şampiyonluk mücadelesi veren takımları zorlu maçlar bekliyor. Haftanın kritik müsabakası Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör kümede zirve mücadelesi veren 15 Temmuzspor ile Karaköprüspor karşı karşıya gelecek. Bu kritik müsabaka Pazar günü saat: 15.00’da futbol dünyası 1 nolu sahada oynanacak.

Şanlıurfa Futbol İl Temsilciliği tarafından Urfanatik’e yapılan açıklamada bu hafta 7 kritik müsabaka oynanacağını ve takımları zorlu maçlar beklediğini söyledi.

Şanlıurfa Amatör kümede haftanın programı ise şöyle:

15.11.2019 Cuma  

18.00 Genç Karageçili  - Karaköprü spor U-19 Ligi 11 Nisan                                   

16.11.2019 Cumartesi       

10.30 11 Nisanspor - Bağmancıspor U-19 Ligi Futbol dünyası 1                            

12.30 Edessa 7 yıldız  - Uyanış spor U-16 Ligi Futbol dünyası 1                 

14.30 Karşıyaka spor – Viranşehirspor Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi Futbol dünyası 1                                                                       

11.30 Şutimspor – Yenişehirspor U-14 Ligi Futbol dünyası 2                       

13.00 Karaköprü Belediyespor - Büyükşehir Belediyespor U-14 Ligi Futbol dünyası 14.30 15 Temmuzspor - Viranşehir Sanayi U-14 Ligi Futbol dünyası 2           

11.00 Gençlikspor – Şanlıurfaspor U-14 Ligi 11 Nisan                                  

12.30 Urfa Gücü – DSİspor U-19 Ligi 11 Nisan                                              

14.30  Reha Gençlikspor - Viranşehir Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi 11 Nisan                                                                                       

13.00 Karaköprü Belediyespor - Harran ovaspor U-19 Ligi Yenice 1          

13.30 Yenişehirspor - Viraşehir Eğitim Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi Yenice 2

14.00 Vranşehir İdmanyurdu -  Badıllı Gençlik Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi Viranşehir yeni saha                                                                                     

12.00 Şanlıpolatspor - Büyükşehir Belediyespor U-19 Ligi Suruç ilçe        

14.00 Suruç Gençlik - Şutim spor U-19 Ligi Suruç ilçe                       

14.00  Yukarı Göklü - Bozova Belediyespor U-19 Ligi  Halfeti ilçe              

14.00 Siverek Belediyespor - Hilvan Belediyespor U-19 Ligi Siverek ilçe  

14.00 Akçakale Belediyespor - Ceylanpınar Belediyespor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi  Akçakale ilçe                                                                      

14.00 Birecikspor - Yenihalspor   Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi Birecik ilçe

17.11.2019 Pazar   

11.00  Badıllı Gençlik - Keçe spor U-19 Ligi Futbol dünyası 1                      

13.00 Reha Gençlikspor - Ceylanpınar Demir U-19 Ligi Futbol dünyası 1 

15.00 15 Temmuz  - Karaköprüspor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Futbol dünyası 1                                                                                     

11.00 Bağlarbaşıspor - Sancaktar spor U-16 Ligi Futbol dünyası 2            

13.00 Viranşehir Belediyespor – Büyükşehir Belediyespor U-16 Ligi Futbol dünyası

15.00 Ceylanpınar Belediyespor - Gençlikspor U-16 Ligi Futbol dünyası 2

11.00 Tarımspor – Şanlıurfaspor U-19 Ligi 11 Nisan                                     

13.00 Gençlikspor - Hatay Büyükşehir Belediyespor Bayanlar 3.Lig 11 Nisan

15.00 Karaköprüspor - Viranşehir Eğitim U-16 Ligi 11 Nisan           

14.00 Çamlıderespor - Yukarı Göklü Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi Yenice 10.30 Karaköprü Belediyespor – Urfaspor U-16 Ligi Yenice 2                 

12.30 Uyanışspor - Viranşehir İdmanyurdu U-19 Ligi Yenice 2        

14.30 11 Nisanspor - Suruç Gençlik Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Yenice 2                                                                                  

14.00 Pirsusspor – Karşıyakaspor U-19 Ligi Suruç ilçe                                

14.00 Akçakale Belediyespor - Bağlarbaşıspor U-19 Ligi Akçakale ilçe      

14.00  Bozova Belediyespor - Genç Karageçili Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi Bozova ilçe                                                                               

14.00 Harran ovaspor - 75.yıl MTL Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi Harran ilçe

14.00 Ceylanpınar TİGEM - Eyyübiye Belediyesi Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi Ceylanpınar ilçe                                                                           

14.00 Telekomspor - Eyyüpspor  Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör Ligi Viranşehir yeni saha                                                                                      

14.00  Birecik Belediyespor - Viranşehir Sanayispor   Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Birecik ilçe                                                                                      

14.00  Hilvan Belediyespor – Gençlerbirliği Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Hilvan ilçe                                                                                                                      

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER