banner54

Amatör kümede 28. hafta maç programı

Şanlıurfa amatör kümede bu hafta oynanacak olan maçlar belli oldu.

 

Şanlıurfa futbol il temsilcisi Abdurrahman Çadırcı Urfanatik Gazetesine yaptığı açıklamada, 28. haftası oynanacak olan amatör müsabakalarda bu hafta 4 kritik maç oynanacağı söyledi. 

 

Süper amatör kümede son iki haftaya girilirken şampiyonluk mücadelesi veren lider Karaköprü Belediyespor, İl Özel İdarespor ve Suruç Gençlikspor arasında büyük çekişme devam ediyor. 

 

Türkiye 3. Lige çıkma BAL ligi temsilcimiz Birecik Belediyespor yarın kendi evinde Malatya İl Özel İdarespor’u ağırlayacak. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Payas Belediye-spor’a şansız bir şekilde 1-0 mağlup olan Birecik Belediyespor bu hafta oynayacağı Malatya İl Özel İdare-spor’u yenerek taraftarlarını sevin-dirmek istiyor. Birecik İlçe Stadyu-munda oynanacak olan bu önemli müsabaka Pazar günü saat: 13:30’da başlayacak.

13.04.2013 Cumartesi 11:00 Karaköprü Belediyespor-Bağlarbaşıspor U-13 Ligi Arena 1 nolu

13.04.2013 Cumartesi 12:30 63 Emingücüspor-Birecik Belediyespor U-13 Ligi Arena 1 nolu

13.04.2013 Cumartesi 14:00 Bozovagücüspor –Gençlik-spor U-13 Ligi Arena 1 nolu

13.04.2013 Cumartesi 15:30 Edessa 7 Yıldız-Şanlıurfaspor U-13 Ligi Arena 1 nolu

13.04.2013 Cumartesi 12:30 Reha Gençlikspor-Şanlıurfaspor U-16 Ligi Arena 2 nolu

13.04.2013 Cumartesi 14:00 Kendirspor-Çamlıderespor U-16 Ligi Arena 2 nolu

13.04.2013 Cumartesi 15:30 Hilvanspor-Yeni Hal Spor U-16 Ligi Arena 2 nolu

13.04.2013 Cumartesi 18:00 Karşıyakaspor-Bağmancıspor U-16 Ligi Arena 2 nolu

13.04.2013 Cumartesi 15:00 Şanlı Polat Spor-63Emingücüspor 2.Amatör Yenice 2 nolu

13.04.2013 Cumartesi 15:00 Bağmancıspor-Özkarakeçilispor 2.Amatör Yenice 1 nolu

13.04.2013 Cumartesi 14:30 Viranşehir Sanayispor-11 Nisan Spor 2.Amatör Viranşehir ilçe stadı

14.03.2013  Pazar 13:00 Yıldırımgücüspor-Reha Gençlik 2.Amatör Arena 1 nolu

14.04.2013 Pazar 15:00 İl Özel İdaresi-DSİ Spor Süper Amatör Arena 1 nolu

14.04.2013 Pazar 13:00 Esnafspor- Eyyüpspor 2.Amatör Arena 2 nolu

14.04.2013 Pazar 15:00 Sefaspor- Telekomspor 2.Amatör Yenice 1 nolu

14.04.2013 Pazar 15:00 Tarımspor- Karaköprü Belediyespor Süper Amatör Yenice 2 nolu

14.04.2013  Pazar 14:30 M. Kemal Lisesi-Viranşehir Başakspor Süper Amatör Siverek ilçe stadı

14.04.2013  Pazar 13:30 Birecik  Belediyespor-Malatya İl Özel İdaresi BAL Ligi Birecik ilçe stadı

 

HAFTANIN KRİTİK MAÇLAR: 

 

İl Özel İdare-DSİspor,

Tarım spor-Karaköprü Belediyespor,

Viranşehir Sanayispor- 11 Nisan spor

Yıldırımgücüspor-Reha Gençlikspor arasında oynanacak. (Haber: Kadir KÖSELER)


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER