Altın, Aile ortamı içersinde başardık

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Erhan Altın Şanlıurfa’ya geldiğinde taraftarlara verdikleri sözü yerine getirdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Altın,  Aile ortamı içersinde başardık

 Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Erhan Altın Şanlıurfa’ya geldiğinde taraftarlara verdikleri sözü yerine getirdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

 
Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, “Şanlıurfa’yı kutluyorum çok çaba sarf ettiler. Bu takımın bu kadar buraya gelmesi beni sevindirdi. Bu benim 3’ncü maçım ve farklı futbolcularımı oynattım. 22 tane oynayan futbolcumuz var ve oynamayan 11 oyuncumuzu sahaya çıkardık. Oynayacağımız Play off maçına hazırlanacağız. Eşleşmede bize Elazığ takımı düştü. Takdir edersiniz 26 Mayıs’ta başladım göreve 19 gün süre içerisinde oynadığımız maç sayısı ile Play off’ta oynatacağımız kadroyu oluşturacağız. Kart ve sakatlık olmadan maçı tamamladık. Adana Demirspor takımı ekonomik anlamda çok büyük destek verildi ve ligi 4’ncü sırada tamamladık. Önümüzde bir turnuva var finalde olmak için çok istekliyiz ve bu işi başarmalıyız. İki adana takımı beraber bu ligde oynadılar ve beraber düştüler. Haftada iki kere Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi takımları iki kez göreceğiz ve bu bölge esnafına da büyük bir katkı sağlayacaktır. Her iki takımı kutluyorum” dedi. 
 
Şanlıurfa’ya geldiğinde taraftarlara verdikleri sözü yerine getirdikleri için mutlu olduklarını Belirten Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Erhan Altın, “Hepinize teşekkür ediyorum. Bu başarıda herkesin emeği var. Zor bir dönem ve zor bir maçtı. Taraftara ve yönetime söz verdik ligde kalacağız diye ve bunu başardık. Allaha şükürler olsun bize bu günleri gösterdiği için önümüzdeki sene iyi bir planlama ile seyircileri tribünde gördüğümüzde daha iyisini başaracağız. Bunu Erhan tek başına yapmadı ve aile ortamı içerisinde bunu başardık herkesi kutluyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2016, 23:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
umut
umut - 3 yıl Önce

takımızım ligde kalması şampiyonluk gibi eğer aksi bir durum olup takım düşseydi bir daha çıkması çok zor olurdu.bu seneki takımın durumunu sorgularsak nerede hata yaptık artılarımız eksilerimiz nelerdi bir muhasebesini yapmamız lazım alınan sporcular gelen teknik direktörler nasıl bir yol izlendi alınan sporcular önceden izlendimi rastgelemi alındı bunu analiz etmemiz lazım bunda böyle bu sezondan ders çıkatmamız lazım hata yapma lüksümüz yok. benim görüşüme göre erhan altın hoca ile anlaşmamız lazım bu liği ve sporcuları iyi biliyor ayrıca bu sezonda şehir olarak da bize düşen desteği göstermedik sade yorum yapmakla olmuyor alınacak sporcular az parayla gelmiyor bunun külfeti çok fazla
sadece bir iki kişi ile bunlar olunmamalı herkesin katkı vermesi gerekir şampiyon olmak istiyorsak hepimizin el ele vermeli takım her kesimle birleşmeli ki başarı gelsin

SIRADAKİ HABER