Akçakale Belediyespor Topbaşı Yaptı

Ligde her zaman söz sahibi olan Süper Amatör Küme ekiplerinden eski adıyla Akçakalespor, yeni adıyla Akçakale Belediyespor günde çift idman yaparak yeni sezona hazırlanıyor.

Akçakale Belediyespor Topbaşı Yaptı

Şanlıurfa Süper Amatör Küme ekiplerinden Akçakale Belediyespor yeni sezon hazırlıklarına başladı. Kendi tesislerinde günde çift idman yaparak çalışmalarını sürdüren Akçakale Belediyespor bu yıl şampiyonluk yolunda söz sahibi olmak için işi sıkı tutmaya çalışıyor.

Takımda hem başkanlık hem de hocalık yapan Mehmet Emin Onhan ile Ali Öztürk gece gündüz demeden Akçakale Belediyespor’un başarısı için yoğun çaba sarf ediyorlar.

Akçakale Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Emin Onhan, yeni sezon öncesi Urfanatik’e yaptığı açıklamada bu sezon tempo yükselterek takımı layık olduğu yere taşıyacaklarını söyledi.

Onhan, “Sezon öncesi yönetimle bir toplantı yaptık. Akçakalespor’un adını Akçakale Belediyespor olarak değiştirerek yola çıktı. Bu yolda bizlerde şimdiye kadar desteklerini esirgemeyen başka Belediye Başkanımız Abdülhekin Ayhan’a ve emeği geçenlere teşekkür ederim.

Yeni sezona kendi tesislerimizde günde çit idman yaparak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Takımda birlik ve beraberliğin ön planda olması ve sevgi ve saygı çerçevesinde kenetlenmemiz beni çok mutlu etmiştir. Bu birlik ve beraberliğimiz sezon sonuna kadar sürdürerek mutlu sona ulaşmak istiyoruz” dedi.

Urfanatik Ailesi olarak Akçakale Belediyespor'a ve bütün takımlarımıza başarılar dileriz.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER