Akçakale Belediyespor Hedef Yükseltti

Ligde her zaman söz sahibi olan yeni ismiyle Süper Amatör kümede mücadele edecek olan Akçakale Belediyespor hedef büyülterek BAL ligine gözünü dikti.

Akçakale Belediyespor Hedef Yükseltti

Şanlıurfa Süper Amatör Ligi ekiplerinden Akçakale Belediyespor yeni sezon hazırlıklarına bayramdan sonra başlayacak. Geçtiğimiz ay içinde alınan kararla Akçakalespor’un adını Akçakale Belediyespor ile değiştirilip yeni sezona Akçakale Belediyespor ile lige çıkacak.

Kulüp Başkanlığını Mehmet Emin Onhan’ın yapacağı Akçakale Belediyespor yeni sezonda hedeflerinin yüksek olduğu gözlendi.

Bayramdan sonra Akçakale Yönetimi bir araya gelerek yeni sezonda neler yapılacağı konusunda fikir alış verişinde bulunulacak.

Akçakale Belediyespor kulüp başkamı Mehmet Emin Onhan Urfanatik’e yaptığı açıklamada yeni sezonda hedeflerinin kesinlikle BAL ligi olduğunu söyledi.

Ohan, “Yıllardır Akçakalespor olarak liglerde mücadele ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Yönetim kurulumuzun aldığı kararla kulübümüzün adını Akçakale Belediyespor olarak değişlik yaptım. Bundan böyle liglerde Akçakale Belediyespor olarak mücadele edeceğiz.” Dedi.

AKÇAKALE BELEDİYESİNDEN TAM DESTEK

Yeni sezona yeni hedeflerle başlayacak olan Akçakale Belediyespor’a Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan tam destek verdiği açıklandı. Akçakalespor’un adı Akçakale Belediyespor olduktan sonra Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhanı ziyaret ederek Yönetim bir çok konuyu masaya yatırarak çözüm istedi.

Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan takıma maddi ve manevi konusunda gereken desteği vereceğini söyledi.

Ayhan, “Spor konusunda ilçemizin geleceği için her konuda destek olmalıyız. Akçakalespor’un adını Akçakale Belediyespor olarak değiştirilmesinden sonra bizde elimizden gelen ne varsa gençlere vermeye hazırız. Yeni sezonda oynanacak olan müsabakalarda bütün takıma başarılar dilerim.” Dedi.

ONHAN BAŞKAN AYHAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Desteklerinden dolayı Akçakale Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Emin Onhan bizlere her zaman destek veren Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yahya can ALKAN
yahya can ALKAN - 2 yıl Önce

Daha önce Akçakalespor adıyla mücadele eden Takım aynı belediye Başkanı tarafından desteklenmesine rağmen yine şampiyon olamıyordu.çünkü şampiyon olup bal liğine çıkarsa herşey ayrı ayrı olacak yani şimdiki gibi tek el olmayacak muhasebecisi,sözcüsü.idarecisi,herkesin önünde hesaplar ortada olacak bunun için Akçakale belediyespor gine şampiyon olmayacak yoksa kaymak bölünür ama şimdi tek kişi tarafında kimseye sezdirilmeden yiyen var dikkat edin Takıma Kimseyi yanaştırmıyor...Kenti teknik patron,kendi başkan, kendi muhesebeci,kendi tranfer komitesi.anlayan anladı

mehmet emin onhan
mehmet emin onhan - 2 yıl Önce

öncelikle yahya can alkan yada bu isimle yorum atan arkadaş ! yıllardır ben akçakalespor da görev alıyorum ve 4 yıldır ekipçe bırakmak istememize ragmen sen ve snın gıbıler susuyor ne zaman yönetim cıksa başlıyorlar dedıkoduya. buyur gel yönetime gir diyecem ama kım oldugun bile belli degil. kim sana bunları yazdırıyorsa o gelsin sen kadın kılıklı olarak gizlen bence. iftira atmak şer***n başka bişey değildir.

SIRADAKİ HABER