banner112
banner54

7. Hafta hakemleri açıklandı

Üst liglere tırmanma arayışı içinde olan takımları birbirinden zorlu müsabakalar bekliyor. Saha içinde yer yer sertlikler yaşansa da hakemler tarafından sert hava yumuşatılıyor.

Hakemlerin maç içinde verdikleri kararlarla aynı fikirde olmayan sporcuların hakemlere karşı daha saygılı olmaları temenni ediliyor. Görev aldıkları maç sonunda herkesin  hakemleri saygı ve sevgi çerçevesinde tebrik etmesi gerekmektedir.

Amatör lig mücadelelerinde görev alacak hakemlerin isimleri şöyle;

U-17 Genç Karakeçi-D.S.İ spor  MEHMET ÇİNPOLAT, İSA DOĞANLAR, MUSTAFA ÇALIŞIR

U-17 B.şehir Bld-Karaköprü Bld   MEHMET ÇİFTÇİ, MUSTAFA ÖLÜOĞLU, Ü.YALÇIN ESER

U-17 Edessa 7 Yıldız-Bağlarbaşı  ŞEFİK ÖZBEK, MEHMET MIZRAK, MUSTAFA BAYCAN

U-17 Tarımspor-11 Nisanspor  MEHMET MIZRAK, YUNUS SARAR, ŞÜKRÜ ÇAVCI,

U-17 Akçakale spor-Bağmancı spor   HÜSEYİN KILIÇ, SABAHAT ÇEVİREN, YUSUF TÖREN

U-17 Anka spor-Çamlıdere   ABDULLAH İNATOĞLU, SEDAT AKBABA, NİHAT ÖKTEN

U-19Bağlarbaşı- Telekom spor   YUSUF YAŞAR, ONUR AYKAÇ, FURKAN KARAOĞLU

U-19 B.Şehir bld- Harran spor  AYHAN KARAKAŞ, MEHMET ŞENGÜL, MUHAMMET SOLAK

U-19 D.S.İ spor- Kendir spor  ERDEM İREM, EMRAH YÜCEKAYA, İ.HALİL BİLĞİN

U-19 C.pınar Demir- Gençlerbirliği  ÇETİN ÖNCEL, ZEYNEL OĞUZ, NUR ÇİFTÇİ

U-19 C.pınar tigem- Urfa gücü  ÖMER KONUŞKAN, UĞUR ÇETİN, MEHMET GÜLPER

1.Amatör V.Şehir gap- Karşıyaka  KADİR YÜKSEKKAYA, BARIŞ TUNA , MEHMET ALTINKAYA

U-16 Şanlıurfa spor-Gaziantep spor  ÇETİN ÖNCEL, YUSUF TÖREN, İBRAHİM YILDIZ

U-17 Şanlıurfa spor-Gaziantep spor  HÜSEYİN KILIÇ, NUR ÇİFTÇİ, İBRAHİM YILDIZ

U-17Karşıyaka -Gençlik spor   MAHMUT POLAT, SABAHAT ÇEVİREN, ONUR AYKAÇ

1.Amatör Eyyüp spor-Anadolu gençlik  EROL ÇADIRCI, MAHMUT  POLAT, ÖKKEŞ ÇAM

1.Amatör Keçe spor-İdmanyurdu   SEDAT AKBABA, SABAHAT ÇEVİREN, ÖKKEŞ ÇAM

U-17 Ligi Reha Gençlik-Gençlerbirliği  İRFAN ERGÜNER, MEHMET GÜLPER, MUSTAFA ÇALIŞIR

1.Amatör Çamlıdere-11Nisan  HAKAN KARAYEL, İRFAN ERGÜNER, MEHMET ÇİNPOLAT

1.Amatör D.S.İ spor-C.Pınar demir  MUSTAFA ERMÜR, EMRAH YÜCEKAYA, MUSTAFA BAYCAN

Süper Amatör Kendir spor-M.Kemal lisesi  ŞAHAN YILMAZ, MEHMET ŞENGÜL, ŞEFİK ÖZBEK

Süper Amatör Akçakale spor-B.Şehir bld   EKREM GERGİNCİ, FERHAT ÜNLÜ, Mustafa Ölüoğlu

Süper Amatör V.şehir Başak-Hilvanspor  HASAN KESER, UĞUR ÇETİN, İ.HALİL BİLĞİN

1.Amatör Kelaynak -Güven spor   GÜNGÖR ÇINKI, MEHMET ALTINKAYA, İSA DOĞANLAR

1.Amatör Yeni Harran-C.pınar bld   MURAT KAYA, ZEYNEL OĞUZ, ABDULLAH İNATOĞLU

1.Amatör Bozova gücü-Yıldırım gücü   M.UĞUR ALPTEKİN, KADİR YÜKSEKKAYA, Ü.YALÇIN ESER

1.Amatör C.pınar tigem-Genç Karakeçi   MUSTAFA ÇİLOĞLU, MEHMET ÇİFTÇİ, MEHMET ERKAYMAZ

U-15  Memsin spor-Güven spor   İ.HALİL HATİPOĞLU, HALİL KÜPELİ, FURKAN KARAOĞLU

U-15  Edessa 7 Yıldız-Urfa Gücü  DENİZ ALTUN, HALİL KÜPELİ, ŞÜKRÜ ÇAVCI

U-15  Karaköprü Bld-Gençlikspor  BARIŞ TUNA, OSMAN DAMAR, NİHAT ÖKTEN

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER