5 Dakika İçin Bu İnsanları Heba Etmeye Değirmiydi!

Yenice spor Tesislerinde Oynanması Gereken 35 Yaş üstü futbol turnuvasında Sevgi Turizm ile İhtiyar Heyeti Maçında İhtiyar Heyeti takım Listesini 5 dakika geç verdi diye Maçın Hakemi Mehmet Çinpolat Maçı Tatil etmesi Sporseverlerden büyük tepki aldı.

5 Dakika İçin Bu İnsanları Heba Etmeye Değirmiydi!

Yenice Spor tesislerinde oynanması gereken Sevgi turizm İhtiyar heyeti Maçında İhtiyar Heyeti takım Listesini 5 dakika geç verdi diye maçın Hakemi Mehmet Çinpolat Maçı Tatil etti.

Spor severlere ve bu yaşta bir araya gelerek kardeşlik ve dostluğu pekiştirmek isteyen takımlara yapılan bu hareket tamamıyla saygısızlıktır bu insanlar işini bırakarak arkadaşlarıyla hasret gidermek ve ter atmak için ne zorluklarla Bu sahaya geldiğini göz önüne almak gerekirdi ya maçı izlemek için türbinde sabırsızlıkla bekleyen seyircinin hayal kırıklığına ve kırgınlığına ne demeli biz gece gündüz koşuşturarak bir ferdi türbine çekmek için çabalarken bu denli fevri hareket edilmesini maçın ertelenmesini esefle kınıyorum.

Bir karar verirken biraz vicdani olmak gerek dilerim hakem camiası içinde mükemmel olan diğer hakemlerimiz bu tür turnuvalardaki karar verici hakemleri hoş görüye davet ederek gerekli uyarıyı yaparlar.

Spora ve sporcuya Hizmet eden tüm hakemlerimize saygılarımı sunar, sepetteki çürük hakemlerinde bir an önce kendine çeki düzen vermesini temenni ederim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER