35 Yaş Üstü Müracaatları Başladı

Şanlıurfa’da oynanacak olan 35 yaş üstü futbol turnuvası başlıyor. Büyükşehir Belediyesi ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğiyle oynanacak olan 35 yaş üstü futbol turnuvası 24 akımla sınırlıdır.

35 Yaş Üstü Müracaatları Başladı

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yöneticisi Adnan Yükselir Urfanatik’e yaptığı açıklamada 35 yaş üstü futbol turnuvası 24 takımla sınırlı olup son müracaat tarihinin 29 Ağustos olduğunu söyledi.

Yükselir, “Geleneksel haline gelen 35 yaş üstü futbol turnuvası bu sezonda yapılacak. 35 yaş üstü futbol turnuvasındaki tek amacımız futbolu bırakmış masa başında görev yapanları futbola ile tekrar buluşturmak amacındayız. Uzun zamandır futbol oynayanlarla bir araya gelebilmek adına böyle bir organizasyon düzenledik.” Dedi.

35 Yaş üstü futbol turnuvası 24 takımla sınırlıdır. Müracaatlar Amatör Spor Kulüpler Federasyonuna yapılacaktır. Son müracaat tarihi 29 Ağustos 2017 Salı günü mesai bitimine kadardır.

Müsabakalar 3 grup halinde olup tek devreli lig usulü ile oynanacak. Grubu lider tamamlayan takımlar şampiyon olacak ve takımlara kupa verilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Admin
Admin - 2 yıl Önce

Belediye başkanı olarak urfaya ne fayda sağladı ki şimdide adına turnuva düzenliyor bence en bakımsız ve sahipsiz büyükşehir belediye turnuvası adı altında duzenlenmeliydi

ibrahim
ibrahim - 1 yıl Önce

35 yaş üstü 2018 de yapılacakmı saygılar.

SIRADAKİ HABER