2. Amatör Kümede Toplu Sonuçlar

Şanlıurfa 2. Amatör kümede 4. Hafta maçları tamamlandı. 3 grup halinde oynanan müsabakalarda geçtiğimiz hafta oynanan 12 müsabakada 49 gol atıldı.

2. Amatör Kümede Toplu Sonuçlar

Şanlıurfa 2. Amatör kümede 4. Hafta maçları tamamlandı. 3 grup halinde oynanan müsabakalarda geçtiğimiz hafta oynanan 12 müsabakada 49 gol atıldı. A Grubunda Fatihspor, B Grubunda Edessa ve C Grubunda Eyyüpspor liderliklerini sürdürdüler.

2. Amatör Küme (A) Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Fatihspor geçtiğimiz hafta oynadığı namağlup Sancaktarspor’u 6-0 farklı skorla mağlup ederek bir maç fazlasıyla 10 puanla liderliğini sürdürdü.

Lider Fatihspor’un en yakın takipçisi olan 75.Yıl Mesleki Teknik Lise ile Ceylanpınar Demirspor haftayı galibiyetle tamamladılar. 75.Yıl Mesleki Teknik Lise 9 puanla ikinci, Ceylanpınar Demirspor 9 puanla üçüncü sırada yer aldı.  

2. AMATÖR KÜME (A) GRUBU TOPLU SONUÇLAR

Bağlarbaşıspor : 5 – 3 : Ankaspor        

Suruç Belediyespor : 0 – 4 : 75.Yıl Mesleki Teknik Lise        

Yıldırımgücü : 1 – 4 : Ceylanpınar Demirspor  

Sancaktarspor : 0 – 6 : Fatihspor

(B) GRUBUNDA EDESSA FARKI

2. Amatör küme B Grubunda zirveye damgasını vuran Edessa maç fazlasıyla liderliğini sürdürdü. Yaylak engelini 5-o’lık skorla geçmeyi başaran Edessa 12 puanla liderliği kimseye kardırmadı. Grupta Sefaspor ile Pirsus takımları 9 puanla takipçiliğini sürdürdüler.

 2. AMATÖR KÜME (B) GRUBU TOPLU SONUÇLAR

Edessaspor : 5 – 0 : Yaylakspor  

Bağmancıspor : 0 – 5 : Pirsusspor        

Harranspor : 3 – 2 : Kendirspor  

Göklüspor : 1 – 0 : 63 Emingücü

(C) GRUBUNDA EYYÜPSPOR NAMAĞLUP

Ligin tecrübeli ekiplerinden Eyyüpspor ligde oynadığı 4 maçta 3 galibiyet ve 1 beraberlik aldı. Geçtiğimiz hafta Haliliyespor’u 3-1 mağlup eden Eyyüpspor aldığı bu galibiyetle puanını 10’a çıkartarak zirveyi kimseye kaptırmadı.

Liderin en yakın takipçisi Şanlı Polat ise Yenişehirspor’u 1-0 mağlup etti. Ligde bir mağlubiyeti bulunan Şanlı Polatspor 9 puanla ikinci sırada bulunuyor.

2. AMATÖR KÜME (C) GRUBU TOPLU SONUÇLAR

Urfagücü : 2 – 2 : Özkarakeçilispor       

Haliliyespor: 1 – 3 : Eyyüpspor   

Birecik Kelaynakspor : 1 – 0 : Şutim     

Şanlı Polatspor : 1 – 0 : Yenişehirspor

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER