2. Amatör Kümede Toplu Sonuçlar

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi 2. Amatör küme müsabakalarında 4 grupta oynanan maçlarda sürpriz sonuçlar alındı.

2. Amatör Kümede Toplu Sonuçlar

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi 2. Amatör küme müsabakalarında 4 grupta oynanan maçlarda sürpriz sonuçlar alındı. 63 Zirvespor ile Samakspor arasında oynanan müsabaka olaylar nedeniyle yarıda kaldı.

Haliliye Belediyesi 2. Amatör küme A Grubunda oynanan 5. Hafta müsabakasında Yenicespor grubun güçlü ekiplerinden Yıldırımgücüspor’u 2-0 mağlup ederek liderliğini sürdürdü. Yıldırımgücü galibiyetiyle puanını 13 çıkaran Yenicespor en yakın takipçisi Viranşehir Eğitimgücü ile arasında 1 puan bulunuyor.

B GRUBUNDA EYYÜBİYE BELEDİYESPOR ÇOK FARKLI

Bu sezon 2. Amatör kümeye merhaba diyen Eyyübiye Belediyespor rakiplerinden 3 gömlek üstün olduğu gözlendi. Ligi 5. Haftasında oynadığı Haliliyespor’a bir düzine gol atan Eyyübiye Belediyesi 15 puanla zirvede yerini korudu.

Geçtiğimiz hafta Haliliyespor’ 12-2 mağlup ederek 5. Haftaya damgasını vuran Eyyübiye Belediyesi en yakın rakibine 6 puan fark atarak namağlup unvanını sürdürüyor. 

C GRUBUNDA LİDERLİK YARIŞI KIZIŞTI

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi 2. Amatör küme C Grubunda şampiyonluk yarışı iyice kızışmaya başladı. Ligin 5. Haftası geride kalırken, Fatihspor 63 Gücü Eminspor engelini 6-0’la aşarak 15 puanla liderliğini sürdürdü. En yakın takipçisi olan Uyanışspor ile arasında 3 puan fark bulunan Fatihspor ligin 3. Haftasında Uyanışspor’u 3-1 mağlup ederek liderliği almıştı.

D GRUBUNDA HARRANSPOR BİR ADIM ÖNE GEÇTİ

2. amatör küme takımının flaş ekiplerinden Harranspor sezona öyle bir hızla başladı ki aldığı galibiyetlerle rakiplerine gözdağı vermeye devam ediyor. Ligin 5. Haftası geride kalırken namağlup olarak yoluna devam eden Harranspor geçtiğimiz hafta oynadığı Bağlarbaşıspor’u 6-0 mağlup ederek zirveyi kimseye kaptırmadı.

Bağlarbaşıspor galibiyetinden sonra puanını 10 çıkarak Harranspor en yakın takipçisi olan Yenşehirspor ve Akçakalespor’a 2 puan fark attı.

AMATÖR KÜME MAÇLARINDA TOPLU SONUÇLAR

Yenişehir Spor 0 Akçakale Spor 3

Eyyübiye Bld 12 Haliliye Spor 2

Uyanış Spor 10 Yaylak Spor 3

Bağmancı Spor 3 Şutim Spor 0

Urfa Gücü 1 Sancaktar Spor 2

Yıldırım Gücü 0 Yenice Spor 2

63 Emin Gücü 0 Fatih Spor 6

C Pınar Demir 0 V Şehir Eğt 1

Pirsus Spor 0 V Şehir Bld 4

Harran Spor 6 B Başı Spor 0

Suruç Bld Spor 5 Kelaynak Spor 3

Şanlıpolat Spor 2 Siverek Gençlik 2

63 Zirve Spor 0 Samak Spor 1 (Maçın 40 dk çıkan olaylar nedeniyle maç tatil edildi

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER