2. Amatör Kümede Son Durum

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi 2. Amatör kümede oynanan 3 grupta 13. Hafta maçları tamamlandı. A Grubunda Bozova 75. Yıl Mesleki teknik Lisesi, B Grubunda Edessaspor ve C Grubunda Eyyüpspor haftayı lider tamamladılar.

2. Amatör Kümede Son Durum

Bu sezon 2. Amatör küme maçlarına bakıldığınızda 3 grupta oynanan maçlar gerçekten zevkli ve çekişmeli geçti. Ligin bitimine 4 hafta kala A grubunda Bozova 75. Yıl Mesleki teknik Lisesi şampiyonluğunu büyük ölçüde garantiledi.

B Grubunda ise geçtiğimiz hafta deplasmanda oynadığı grubun güçlü ekiplerinden Yaylakspor’u 6-0 mağlup ederek en yakın takipçisi olan 7 puan fark atarak şampiyonluk yolunda büyük avantaj sağladı.

C Grubunda her zaman söz sahibi olan namağlup Eyyüpspor zirvede yalnız kalırken, bu hafta oynamaması gereken Yenişehir maçını oynamadan hükmen 3-0 kazanarak haftalar önce şampiyonluğunu ilan etmişti.

Bu hafta Eyyübiye Belediyesi 2. Amatör kümede 2 maç oynanmadı. 75 Yıl Mesleki Teknik Lisesi , Suruç Belediyespor ve Eyyüpspor  Yenişehirspor oynanmadı. Bu sonuçta 75 Yıl Mesleki Teknik Lisesi ve Eyyüpspor haftayı hükmen 3-0 kazanmış sayıldılar.

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi 2. Amatör küme müsabakalarında 3 grupta oynanan toplu sonuçlar.

Eyyüpspor 3 Yenişehirspor 0 Hükmen, Kendirspor 3 Harranspor 2 Sancaktar 2 Fatihspor 2, Yaylakspor 0 Edessaspor 6, Pirsusspor 4 Bağmancıspor 2, Ceylanpınar Demir 4 Yıldırım Gücü 3, Göklüspor 1 Emin gücü 0, Öz Karageçi 0 Kelaynakspor 1, Şanlı Polat 2 Şutimspor 1, Urfa Gücü 1 Haliliyespor 2, Ankaspor 0 Bağlarbaşı 0, 75 Yıl Mesleki Teknik Lisesi 3 Suruç Belediyespor 0 Hükmen

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER