2. Amatör Kümede Şampiyonluk Yarışı Kızıştı

Şanlıurfa 2. Amatör küme 4. Hafta maçları tamamlandı. 3 Grup halinde oynanan müsabakalarda zirveye oynayan takımlar arasında şampiyonluk yarışı kızışmaya başlarken, A Grubunda Göklü, B Grubunda Şanlı Polat ve C Grubunda Birecikspor liderliğini korudu.

2. Amatör Kümede Şampiyonluk Yarışı Kızıştı

Şanlıurfa 2. Amatör Küme 4. Hafta maçları tamamlandı. A Grubunda sezon başından bu yana aldığı galibiyetlerle bütün dikkatleri üzerine çeken Halfeti Göklüspor zirveye demir attı. Geçtiğimiz hafta kendi evinde ve taraftarı karşısında oynadığı 63 Emingücüspor maçını 5-0 farklı skorla kazanan Göklüspor haftanın en farklı galibiyetine imza attı.

Ligde oynadığı 4 maçta 12 puan toplayan Göklüspor en yakın takipçisi Edessaspor’a 2 puan fark attı.

A GRUBUNDA TOPLU SONUÇLAR

Birecik Kelaynakspor : 0 – 3 : Karaköprüspor       

Edessaspor : 3 – 0 : Özkarakeçilispor

Göklüspor : 5 – 0 : 63 Emingücü      

Suruç Belediye Spor : 0 – 4 : Edessa 7 Yıldız

ŞANLI POLAT ALDI BAŞINI GİDİYOR

Şanlıurfa 2. Amatör küme B Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Şanlı Polat spor geçtiğimiz hafta grubun güçlü takımlarından Haliliyespor’u zorda olsa 1-0 mağlup ederek yoluna devam etti.

Grupta 10 puanla zirvede yer alan Şanlı Polatspor mağlubiyet yüzü görmedi. 4 maçta 3 galibiyet ve 1 beraberliği bulunan lider Haliliyespor bu hafta Fatihspor ile oynayacak.

B GRUBUNDA TOPLU SONUÇLAR

Fatihspor : 3 – 0 : Urfagücü

Şanlı Polatspor : 1 – 0 : Haliliyespor 

Telekom Lisesi : 5 – 1 : Bağlarbaşıspor      

Ceylanpınar Demirspor : 1 – 1 : Eyyübiye Gençlik

C GRUBUNDA BİRECİKSPOR İLE VİRANŞEHİR GAP SPOR LİDERLİĞİ PAYLAŞIYORLAR

Şanlıurfa 2. Amatör küme C Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Birecikspor ile Viranşehir GAP spor ligin 4. Haftası geride kalırken, liderliği paylaşıyorlar. Geçtiğimiz hafta kendi evinde Yıldırımgücüspor’u 9-0 mağlup eden Birecikspor aldığı bu galibiyetle gol averajıyla liderliğini sürdürdü.

Lider Birecikspor’un en yakın takipçisi olan Viranşehir GAP spor kendi evinde oynadığı grubun flaş ekiplerinden Harranspor’u 3-0 mağlup ederek takipçiliğini sürdürdü. Ligde Birecikspor ile Viranşehir GAP spor’un mağlubiyeti bulunmazken 12 puanla yoluna devam ediyor.

C GRUBUNDA TOPLU SONUÇLAR

Sefaspor : 0 – 3 : Eyyüpspor

Pirsusspor : 6 – 0 : Şanlıurfa Yenicespor    

Birecikspor : 9 – 0 : Yıldırımgücü      

Viranşehir GAP      : 3 – 0 : Harranspor

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER