2. Amatör Kümede Haftanın Saha Komiserleri

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi 2. Amatör kümede haftanın saha komiserleri belli oldu

2. Amatör Kümede Haftanın Saha Komiserleri

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi 2. Amatör kümede haftanın saha komiserleri belli oldu. Saha Komiserleri Derneğinden aldığımız bilgilere göre il ve ilçelerde oynanacak olan 12 müsabakada görev yapacak olan saha komiserlerini açıkladı.

Haliliye Belediyesi 2. Amatör küme C grubunda zirve mücadelesi veren Uyanışspor ile Fatihspor arasında Cumartesi günü saat: 12.00’da Yenice stadyumunda oynanacak olan bu kritik müsabakada saha komiserlik görevini Kadir Haklı yapacak.

Günün diğer müsabakalarında ise Viranşehir Eğitimspor ile Ankaspor Cumartesi günü Viranşehir İlçe stadyumunda saat: 14.30’da kozlarını paylaşacak. Bu önemli müsabakada saha komiserlik görevini Celal Sökmen yapacak.

İşte 2. Amatör kümede haftanın Saha Komiserleri şöyle:

29.03.2019 Cuma  

19.00 Bağlarbaşıspor Yenişehirspor Hal. bld. 2. Amt.ligi 11 Nisan (Vedat Taş)

30.03.2019 Cumartesi       

12.00 Yenicespor Urfagücüspor Hal.bld.2.Amt.ligi Yenice 1 (Osman Kaya)

14.00 63 Emingücüspor Pirsusspor Hal. bld. 2. Amt. ligi Yenice 1 (Osman Kaya)

16.00 63 Zirvespor Yaylakspor Hal.bld.2.Amt.ligi Yenice 1 (Kadir Haklı)

12.00 Fatihspor Uyanışpor Hal. bld. 2. Amt.ligi Yenice 2 (Kadir Haklı)

14.00 Bağmancıspor Suruç bld.spor Hal. bld. 2. Amt .ligi Yenice 2 (Mehmet Aykaç)

16.00 Harranspor Şanlıpolatspor Hal. bld. 2. Amt. Ligi Yenice 2 (Mehmet Aykaç)

15.00 Yıldırımspor C.Pınar Demirspor Hal. bld. 2. Amt. Ligi Osmanbey (Hamza Dörtkardeş)

14.30 V.Şehir Eğt.spor Ankaspor Hal. bld. 2. Amt. Ligi V. Şehir yeni saha (Celal Sökmen)

14.30 V.Şehir bld.spor Samakspor Hal .bld. 2. Amt. Ligi V.Şehir eski saha (Cuma Bingöl)

14.30 Birecik Kelaynak Sefaspor Hal. bld. 2.Amt. ligi Birecik ilçe (Cevher Arslan)

14.30 Siverek Gençlikspor - Öz Karakeçilispor Hal. bld. 2. Amt. ligi Siverek ilçe (Abdulbaki Çınar)

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER