2. Amatör Kümede Haftanın Maçları

Şanlıurfa 2. Amatör küme maçlarında 9. Haftası geride kalırken 3 grupta şampiyonluk yarışı kızıştı. A Grubunda Karaköprüspor, B Grubunda Eyyübiye Gençlik ve C Grubunda Viranşehir GAPspor liderliğini sürdürdü.

2. Amatör Kümede Haftanın Maçları

Şanlıurfa 2. Amatör küme maçlarında bu hafta il ve ilçelerde oynanacak olan 10 hafta maçları açıklandı. Şanlıurfa İl Futbol temsilcisi Abdurrahman Çadırcı yaptığı açıklamada bu hafta il ve ilçelerde 2. Amatör kümede takımları zorlu maçlar beklediğini açıkladı.  

A Grubunda zirvede yer alan lider Karaköprüspor geçtiğimiz hafta Edessa 7 Yıldız’ı 3-2 mağlup ettikten sonra zirvenin sahibi oldu. Lider Karaköprü Belediyespor bu hafta Edessaspor ile oynayacak.

B Grubunda mücadele eden lider Eyyübiye Gençlikspor geçtiğimiz hafta Haliliyespor engelini 3-1’le geçerek çıkışını sürdürdü. Lider Eyyübiye Gençlikspor bu hafta deplasmanda Şanlı Polatspor ile oynayacak.

C Grubunda zirve yarışı kızışırken Viranşehir GAPspor rakipleri karşısında bir adım öne geçti. Deplasmanda oynadığı Yıldırımgücü maçını 10-0 kazanarak liderliğini sürdürdü. Lider Viranşehir GAPspor bu hafta deplasmanda Yenicespor ile oynayacak.

A GRUBU HAFTANIN MAÇLARI

Birecik Kelaynakspor 0 – 3 Edessa 7 Yıldız            

Suruç Belediye Spor  -  63 Emingücü      

Göklüspor  - Özkarakeçilispor    

Edessaspor  -  Karaköprüspor

B GRUBU HAFTANIN MAÇLARI

Şanlı Polatspor - Eyyübiye Gençlik          

Ceylanpınar Demirspor - Bağlarbaşıspor              

Telekom Lisesi - Urfagücü           

Fatihspor – Haliliyespor

C GRUBA HAFTANIN MAÇLARI

Viranşehir GAP - Şanlıurfa Yenicespor   

Pirsusspor - Yıldırımgücü             

Birecikspor - Eyyüpspor

Sefaspor 3 – 0 Harranspor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER