1500 öğrenciye maç bileti

Şanlıurfaspor kulübü Ankaraspor maçı öncesi kentteki bazı okullara bilet verdi. İdari Menajer Hakan Keşkük kulübün belirlemiş olduğu liseleri dolaşarak öğrencilere bilet hediye etti. Şanlıurfaspor-Ankaraspor maçına öğrencileri götüreceklerini belirten K

1500 öğrenciye maç bileti

Şanlıurfaspor kulübü Ankaraspor maçı öncesi kentteki bazı okullara bilet verdi.

İdari Menajer Hakan Keşkük kulübün belirlemiş olduğu liseleri dolaşarak öğrencilere bilet hediye etti.

Şanlıurfaspor-Ankaraspor maçına öğrencileri götüreceklerini belirten Keşküş Güney Kale arkası tribününe dağıttığımız yaklaşık 1500 öğrenci biletini öğrencilerimize takdim etti, maç günü GAP Arena’ya gelerek stadı şenlendirecekler” dedi.

Öğrencilerin Şanlıurfaspor üzerinde çok katkısı olacağını belirten Keşküş, “Geçtiğimiz sezonlarda yaptığımız ve çok güzel sonuçlar aldığımız bu uygulamayı tekrar gündeme getirdik, bundan sonra Şanlıurfaspor’un iç saha maçlarında öğrencileri stada çekmek için herşeyi yapacağız, bugün bunun ilk adımını attık, lise öğrencilerimize okul müdürleri ve öğretmenleri eşliğinde bilet verdik, kendilerinden ricamız maç günü stada gelerek Şanlıurfaspor’a destek versinler” dedi.

Öğrenciler ise Şanlıurfaspor kulübünü bu jesti karşısında mutlu olduklarını belirtirken, “Şanlıurfaspor’u GAP Arena’da desteklemeye geleceğiz, inşallah Ankaraspor’u yeneriz ve şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmış oluruz” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER