15 Temmuzspor’dan Çadırcı’ya Anlamlı Hediye

15 Temmuzspor Kulüp Başkanı Sinan Günak ve Yardımcısı Kemal Kaya Şanlıurfa ŞUSKİ Özel Kalem Müdürü Mustafa Çadırcıyı ziyaret ederek takım formasını hediye ettiler..

Şanlıurfa Süper Amatör kümenin flaş ekiplerinden ve ligde her zaman söz sahibi olan 15 Temmuzspor spora ve sporcuya emek verenleri unutmadı. Hiçbir kurum ve kuruluşlardan destek almayarak kendi imkanlarıyla ayakta duran ve bünyesinde bir çok genç futbolcuyu barındıran 15 Temmuzspor Kulübünün ziyaretleri devam ediyor.

15 Temmuzspor Kulübünün bu kez durağı ŞUSKİ Özel Kalem Müdürü Mustafa Çadırcı oldu.

15 Temmuzspor Kulü Başkanı Sinan Günak ile başkan yardımcısı Kemal Kaya ile birlikte spor’a ve Şanlıurfa’ya yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı kendi takımın renklerinde oluşan ve  üzerinde Şanlıurfa’nın plakası olan 63 nolu 15 Temmuzspor formasını hediye ettiler.

15 Temmuzspor Kulüp Başkanı Sinan Günek ve Yardımcısı Kemal Kaya bu anlamlı ziyareti şu cümlelerle ifade ettiler, “Spora ve sporcuya verilen desteği unutmayarak emeği geçenlerin kapısını çalarak çam sakızı, çoban armağanı misali takımımızın formasını hediye ediyoruz. Bu ziyaretlerimiz devam edecektir. Mustafa çadırcı kardeşime görevinde başarılar dilerim” dediler.  

ŞUSKİ Özel kalem Müdürü Mustafa Çadırcı ise 15 Temmuzspor Kulübünün bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Çadırcı, “Şanlıurfa Süper Amatör Kümede mücadele eden ve ligde her zaman söz sahibi olan 15 Temmuzspor’a yeni sezonda başarılar dilerim. Hiçbir yerden destek almayarak kendi imkanlarıyla gençlere hizmet eden 15 Temmuzspor’un yeni sezondaki hedefi şampiyonluktur. Ben Kulüp başkanımızı Sinan Günak ve Yardımcısı Kemal Kaya’ya güveniyorum. Yeni sezonda hedefi 12’den vuracaklardır. Şimdiden kendilerine başarılar diliyorum. Bana bu anlamlı 15 Temmuzspor forma hediyesinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 08:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER