“15 Temmuz Şehitler Anısına Dostluk ve Kardeşlik Maçı”

15 Temmuz Şehitler anısına Şanlıurfa’da Masterler takımı ile ASKF Karması arasında oynanacak olan “Dostluk ve Kardeşlik” müsabakasına tüm sporseverler davetlidir.

“15 Temmuz Şehitler Anısına Dostluk ve Kardeşlik Maçı”

Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da da 1. Yıl dönümü olarak kutlanacak olan 15 Temmuz Şehitleri anma programı çerçevesinde futbol müsabakası da oynanacak.

14.07.2017 Cuma günü Arena 1 Nolu sahada 15 Temmuz Şehitler Anısına Şanlıurfa Masterleri ve A.S.K.F Genel Sekreteri Adnan Yükselir’in kuracağı A.S.K.F Karması ile hazırlık maçı yapılacaktır.

Bu anlamlı “Dostlu ve Kardeşlik” müsabakasına tüm sporseverler davetlidir. Her iki takıma şimdiden başarılar dileriz.

ASKF Karması ile Şanlıurfa Masterler arasında oynanacak olan dostlu müsabakası 14.07.2017 Cuma Günü Saat : 19.00'da Arena 1 nolu sahada oynanacak. 

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 18:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Böyle olmaz
Böyle olmaz - 2 yıl Önce

Böyle olur mu şehitler diyorsunuz maç diyorsunuz. Allahtan korkun. Oynuyorsanız oynayın maçınızı. Ama böyle bir günde şehitlerin adını topla maçla aynı yere koymayın lütfen. Bunu söylerken şehit ailelerini düşünün. Sizler şehit ailesi olmuş olsaydınız ne düşünürdünüz acaba !!! ( kur’an okutun mevlit okutun, topla şehit kelimesini aynı yere koymayınız lütfen.)

SIRADAKİ HABER