15 Temmuz Bayan Voleybol Takımı İddialı

Şanlıurfa’da bu ay içinde başlayacak yerel Gençler ve Yıldızlar Voleybol liginde mücadele edecek olan 15 Temmuzspor başarılı olmak için adeta kenetlendi.

15 Temmuz Bayan Voleybol Takımı İddialı

15 Temmuzspor bayan voleybol takımı önümüzdeki günlerde oynanacak olan müsabakalar için çalışmalarına devam ediyor. Şanlıurfa yerel lig Gençler ve Yıldızlar olmak üzere 2 kategorisinde mücadele edecek olan 15 Temmuzspor mücadele edeceği grupta 5 takım yer almaktadır.

Şanlıurfa amatör kümenin her dalında faaliyet gösteren 15 Temuzspor Kulübü salon sporlarına da katılmaya başladı. Futbolda olduğu gibi salon sporlarında mücadele edecek olan 15 Temmuzspor bayan Voleybol takımı 2 grupta başarılı olup Şanlıurfa’yı Türkiye gençler ve Yıldızlar Bayan Voleybol maçlarında temsil etmek istiyor.

15 Temmuzspor Kulüp Başkanı Sinan Günak, bayanlar voleybol takımı hakkında Urfanatik’e açıklamada bulundu.

Günak, “Şanlıurfa’da salon sporlarının canlanması için 15 Temmuzspor kulübü olarak bayan voleybol takımını kurup yerel ligi Gençler ve Yıldızlar mücadele edeceğiz. Önümüzdeki günlerde oynanacak olan müsabakalar öncesi çalışmalarımız devam etmektedir. Yerel ligi Gençler ve Yıldızlar kategorisinde başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız. Salon sporlarında mücadele eden bütün takımlarımıza başarılar dilerim. “dedi.  

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER