11 Nisanspor’da Hedef 3. Lig

Şanlıurfa’yı 3. Lige çıkma Bölgesel Amatör Liginde temsil eden 11 Nisanspor yeni sezon için düğmeye bastı.

11 Nisanspor’da Hedef 3. Lig

Son günlerde sosyal medya üzerinde 11 Nisanspor’un kapanması ve liglere çıkmayacağı isminin değişmesi ve takımın satılması konusuna 11 Nisanspor Kulüp Başkanı Mehmet Kolbudak açıklık getirerek yeni sezona teknik direktör İsmail Doğan ile göreve devam edeceğini ve Bal liginde zirveye oynayacak bir takım oluşturacaklarını söyledi.

11 Nisanspor Kulüp Başkanı Mehmet Kolbudak, son günlerde dilden dile dolaşan takımın kapanması konusundaki fısıltılar bizleri son derece üzmüş durumda olduğunu ve dimdik ayakta olduklarını açıklayarak, ortaya atılan asılsız dedikodular da noktayı koydu.

Kolbudak, “Yeni sezon için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Teknik direktör İsmail Doğan ve komitedeki yönetici arkadaşlarımızla birlikte yapılacak olan transferler konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Geçen yıldan bu yana takibe aldığımız futbolcularla görüşme içindeyiz. Çok kısa sürede takıma transfer edeceğimiz isimleri açıklayacağız. Ligde söz sahibi olmak için kadromuzu güçlendirerek, bizlere gönül veren taraftarlarımıza yeni sezonda bambaşka bir 11 Nisanspor izlettirmek amacındayız. Biz görevimizin başındayız. 11 Nisanspor kapanmadı ve kapanmayacaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER