Sözün Bittiği Yerdeyiz Kelimeler Bulamıyorum

 Yazmayayım bu hafta yazmayayım dedim 8 şehidimiz var yüreğimiz alev alev. Vatan sağ olsun bir olur bin diriliriz sözün bittiği yerdeyiz. İnanın neyin nasıl olacağı hafta içi sporcu arkadaşların paralarını almadığı maça bile çıkmayacağını belirtmişlerdir.

Böyle olunca nasıl sonuç beklenir. Ve de yenildik. Ağır bir yenilgi çabalayan bir iki kişiden ibaret bir takım. Hoca ideal bir kadro ile maça başlamıştı. Belki dedim para olmazlara oynarlar dedim nafile can ve ozanın golleri biraz umutlandım ama olmadı ve ilk yenilgimizi aldık. NE OLACAK peki sahipsiz bir takım çabalayan arayan bir yönetim. KONGRE kararı almış bir başkan. Hadi görelim başkan olmak isteyenleri takımı eleştirmek kolay görelim bakalım kim çıkacak başkan olmaya. Eğer her daim söylediğim. Kimi parasal sorun çözülmesi sonumuz çok kötü görünüyor.

Şimdi Yapılacak tek şey Bütün üst yöneticiler ve STK’ler bu olaya el atmalıdırlar. Urfam çok değişik bir şehirdir. KİMSE ben seçilir diye heveslenmesin bu halk çalışanına biliyor yardım edende ona göre. BU TAKIMA el atın yeter artık. Benim söyleyeceğim bu kadar. Bütün şehitlerimizin mekânı cennet olsun.. HERŞEY URFASPOR ICIN...

YORUM EKLE