Yılmaztekin 16 Nisan hak İle batılın savaşıdır

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Av. Kemalettin Yılmaztekin, Günbalı Mahallesinde düzenlenen mitingde yüzlerce vatandaşa seslenerek, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasının önemini anlattı. Mitinge katılan aşiret üyeleri ise Referandumda tam destek sözü verdiler.

Yılmaztekin 16 Nisan hak İle batılın savaşıdır

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Av. Kemalettin Yılmaztekin seçim çalışmaları kapsamında Eyyübiye Belediyesinin Günbalı Köyünde düzenlemiş olduğu EVET buluşmasına katıldı. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekincin in'de katıldığı buluşmada halka hitap eden Yılmaztekin coşkulu bir konuşmayla kalabalıktan alkış topladı. Yılmaztekin konuşmasında "Bu hak ile batılın savaşıdır. 16 Nisan akşamı batacak olan güneş, 17 Nisan sabahı Anadolu'nun ve İslam dünyasının bahtına doğacaktır" dedi.

Yılmaztekin "Farkındaysanız 16 Nisan için Dünya’daki dış güçler bizlere saldırmaya başladılar. Dediğimiz gibi harçlısı, Siyonist’i, kâfiri, küfarası İslam adına ne varsa Recep Tayyip Erdoğan şahsında saldırarak ortadan kaldırmanın mücadelesini veriyorlar. "dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER