Urfalılar seçimde hangi partiye oy verecek? 

Şanlıurfa’nın en güncel tarafsız haber sitesi Urfanatik.com Şanlıurfalılara “bugün seçim olursa hangi partiye oy verirsiniz?” sorusunu sordu. 

Urfalılar seçimde hangi partiye oy verecek? 

URFANATİK.COM Urfalıların seçim nabzını tuttu. Şanlıurfalılara mikrofon uzatan muhabirlerimiz Urfalıların seçim yorumunu aldı. Şanlıurfa’daki vatandaşların çoğunluğu AK Parti’ye oyunu vereceği görüldü. 

İŞTE URFALILARIN SEÇİM YORUMLARI  

Mustafa Arıkuş, “ Vallah kim olursa hangisi hayırlısı ise ona oyumuzu veririz. Şuan belirli bir partim yok oy zamanı hangisi kısmet olursa ona oyumu vereceğim”

Ahmet Demir, “Bugün seçim olsa ben oyumu AK Parti’ye veririm. Çünkü AK Parti iyidir çalışıyor”

Sinan Ünlü, “ ben yani hükümet olarak AK Parti’ye veririm, belediye olarak Urfa Belediyesi’ne oy vermem. Urfa’da hizmet yok, sosyal faaliyet alanları sıfır, denetim sıfır, belediye denetimleri sıfır, sağlık açısından denetimler sıfır, yani bu yönetime belediye olarak oy vermem ama AK Parti’ye oy veririm. 

Ali Gençleri “ Şanlıurfa’da sosyal etkinlik göremiyoruz. Belediye buraları koruma altına almıyor. Muazzam bir şehir ama belediye bakmıyor. Ben seçim olsa şahsi görüşüm Milliyetçi Hareket Partisi ondan başka partiye oy vermedim vermeyeceğim de. Ama belediye de farklı belediye de bütün partilere verebilirim. AK Parti’ye de verebilirim, CHP’ye de verebilirim HDP’ye de verebilirim.”

Mehmet Parmaksız, “Ben oyumu AK Parti’ye veririm. Türkiye cumhuriyeti böyle bir başbakan ve cumhurbaşkanı gelmiş mi? Biz mafyaya borçluyduk, dileniyorduk Allah razı olsun, bizi ve torunlarımızı borçtan kurtardı”
Mustafa Karataş, “ Erdoğan başka kimse var mı ben kimseyi göremiyorum. Bütün partileri tanıyorum ama AK Parti’ye oy veririm başka kimse yok” 

İsmini vermek istemeyen vatandaş “ Dünya iyiliğin üzerinde yıkılmaz, kötülüğün üzerine yıkılacak. Fitne fesat sokuyorlar insanların içine ben PKK’yım ben PYD’yim bilmem neyim neden Müslümanlığı ortadan kaldırmak istiyorlar, Müslüman uyuyor, her gün cenaze geliyor, her gün polis ölüyor, hergün asker ölüyor. Allah razı olsun Tayyip Erdoğan  iyidir, Türkiye’de Erdoğan’dan iyi lider yoktur. CHP’ye mi güvenip oy vereceğim, MHP’ye mi güvenip oy vereceğim. Erdoğan bizi idare ediyor, ötekilerine kalsa taş taşın üstüne kalmaz. Ben Allah rızası için ve o adam namaz kıldığı için  Erdoğan’a oy veriyorum”

 
Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 10:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
dede urfa
dede urfa - 2 yıl Önce

helal

Ali urfali
Ali urfali - 2 yıl Önce

Reklamlari okudunuz. Sende mi satildin urfanatik. HDP nin urfa merkezinde yuzde 25 oyu var. Hic mi radtlamadin

Erdal caymaz
Erdal caymaz - 2 yıl Önce

Èee akilsiz kafanin
ceremesi ayayklar ceker inadina HDP inadina BARIS

SIRADAKİ HABER