Urfa AK Parti'de Yoğun Gündem

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Yönetim Kurulu üyeleri ve Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba'nın katılımıyla haftalık yönetim kurulu toplantısını icra etti.

Urfa AK Parti'de Yoğun Gündem

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Başkanlığında Cumhuriyet tesislerin de gerçekleşen toplantıya  Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından her Pazartesi günü yapılan rutin yönetim kurulu toplantısı gerçekleşti. Yoğun bir gün geçiren AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri gerek Şanlıurfa merkezinde gerekse de İlçelerde yaşanan sorunları masaya yatırarak sorunların en kısa sürede çözülmesi için istişare ettiler.

Başkan Beyazgül bugün AK Parti İl Başkanlığında yaptığı Basın toplantısında PKK, PYD, İŞİD gibi terör örgütlerinin saldırılarını kınayarak her zaman Şanlıurfa'nın gerek refahı gerekse de huzuru için canımız pahasına çalışacağız ve bu konu hakkında her hangi bir şekilde geri adım atmayacağız" dedi. 
 Başkan Beyazgül; " Önce ki  gün Gaziantep İlimizde  gerçekleşen hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan Rahmet diliyor ve kederli Ailelerine Başsağlığı diliyorum. Ayrıca saldırıda yaralanan ve  Hastane de tedavi gören yaralı Polislerimize de Allah'tan acil şifalar diliyorum" diye konuştu. 
Toplantı daha sonra istişareler halinde devam etti. 
 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER