Türkiye'nin Erbil Başkonsolosluğu'ndan Son Dakika Açıklaması

"THY, Atlas Global ve Pegasus tarafından Türkiye' den Erbil ve Süleymaniye ye yapılmakta olan karşılıklı seferlerin Cuma günü saat 18.00 den itibaren gerçekleştirilmesi mümkün olamayacak"

Türkiye'nin Erbil Başkonsolosluğu'ndan Son Dakika Açıklaması

Türkiye'nin Erbil Başkonsolosluğu, Irak Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 'nün Irak Bölgesel Kürt yönetimine yapılan uçuşlarla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada "THY, Atlas Global ve Pegasus tarafından Türkiye' den Erbil ve Süleymaniye ye yapılmakta olan karşılıklı seferlerin Cuma günü saat 18.00 den itibaren gerçekleştirilmesi mümkün olamayacak" denildi.

3 HAVAYOLU ŞİRKETİ ERBİL VE SÜLEYMANİYE'YE KARŞILIKLI SEFERLERİNİ KALDIRDI

Türkiye'nin Erbil Başkonsolosluğu'nun internet sitesinde yer alan açıklamada "Irak Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, 29 Eylül 2017 Cuma günü yerel saatle 1800'den itibaren Erbil ve Süleymaniye havalimanlarına/havalimanlarından uçuşların (Irak havayolu şirketlerinin Irak içi uçuşları hariç) askıya alınacağını bildirmiştir. Bu durumda, Türk Hava Yolları, AtlasGlobal ve Pegasus tarafından ülkemizden Erbil ve Süleymaniye'ye yapılmakta olan karşılıklı seferlerin anılan tarihten itibaren gerçekleştirilmesi mümkün olamayacaktır" denildi.

SABAH

YORUM EKLE
YORUMLAR
gokhan
gokhan - 2 yıl Önce

vanayı kapat haburu kapat acliktan gebersin pzevenkler

SIRADAKİ HABER