Şanlıurfa’dan Cumhurbaşkanına Maddi Destek

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, Kadın Kolları Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı öncülüğünde Şanlıurfalı vatandaşlar Banka önünde uzun kuyruklar oluşturarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a maddi destekte bulundular.

Şanlıurfa’dan Cumhurbaşkanına Maddi Destek

AK Parti Şanlıurfa İl teşkilatı mensupları, Kadın Kolları teşkilatı mensupları ve Gençlik Kolları teşkilatı mensuplarıile çok sayıdavatandaş Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Emniyet Caddesi üzerinde bulunan Ziraat Bankası Şubesi önünde uzun kuyruklar oluşturdular veCumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bağış kampanyasına bağışta bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a her türlü desteği vermek istediklerini belirten AK Parti Teşkilat mensupları ve Cumhurbaşkanını seven vatandaşlar, “Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde adaylara dönük bu çalışmalarda biz de kendi adayımız olan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her yönlü desteğimizi vermek için uzun kuyruklar oluşturduk. Yeni dönem Türkiye için oldukça önemli. Halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanı olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran’da milletten alacağı büyük destekle tekrar yoluna devam edecek, bizlere yön verecek, ülkemizi daha da yüceltecek. Bizler de onun yol arkadaşları olarak, onu sevenler olarak bu desteğimizi tekrar ortaya koyuyoruz” dediler.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en yüksek desteği vermek için çalışmalar başlattıklarını belirten Şanlıurfa AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ise, “Seçim çalışmalarımızı çoktan başlattık. Milletvekili adaylarımız belirlenince de çalışmalarımıza biraz daha hız verdik. Adaylarımız, Milletvekillerimiz ve Bakanımızla birlikte hepimiz sahalardayız. Şanlıurfa’dan Cumhurbaşkanımıza en yüksek desteği verme sözüyle yola çıktık. Allah Cumhurbaşkanımızın yolunu açık eylesin. Bizler her zaman onunlayız, yine en yüksek oyu veren illerin başında yer alacağız inşallah” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 16:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Bunları takip edin coğusu belediyede orda burda torpille calışıyor yok calışmayan varsada bu dönem işe girerler cunku urfada iş alımları artık torpil üstüne kurulmuş

aziz usta
aziz usta - 1 yıl Önce

BU TÜR ÇOCUKÇA REKLEMLARI BIRAKIN YA URFAYA VERİMLİ ŞEYLER ISTEYIN

Urfa
Urfa - 1 yıl Önce

Bu gibi bir fotografta der alanlar hepsi çikarci akp partili ve urfada milyonlari olup saglikta yeşil kartini cebinde bulunduran kişilerdir. Tesbit söylediklerim

YAZIK
YAZIK - 1 yıl Önce

YAKINDA BUNLAR MEMUR OLARAK BELEDIYE ALINACAK IZLEYIN :D yazık yazık ALLAH IMAN YOK BUNLARDA

demir
demir - 1 yıl Önce

Allah rıza icin banada hesapını verin 5 tl atacam

Harranlı
Harranlı - 1 yıl Önce

Hayır severler

SIRADAKİ HABER