PKK'ya Büyük Şok! Aranan Terörist Teslim Oldu

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Siirt’in Pervari ilçesinde terör örgütünden kaçan ve gri listede bulunan 1 teröristin güvenlik güçlerine teslim olduğunu açıkladı.

PKK'ya Büyük Şok! Aranan Terörist Teslim Oldu

TSK, 09 Temmuz 2017 tarihinde meydana gelen yurt içi olaylara ilişkin açıklamalarda bulundu. Açıklamada, Siirt/Pervari’de, bölücü terör örgütünden kaçan ve gri listede adı bulunan 1 teröristin güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi.


Diğer yurt içi gelişmeler ise şu şekilde:
Şırnak/Beytüşşebap’ta, güvenlik güçlerince icra edilen arazi aramasında tespit edilen 1 sığınak içerisinde, 1 adet Kalaşnikof piyade tüfeği ile birlikte 60 adet fişeği ele geçirildi.
Hakkari/Şemdinli’de, güvenlik güçlerince icra edilen arazi aramasında tespit edilen 1 sığınak içerisinde, 11 adet RPG-7 roketatar mühimmatı, 425 adet Biksi makineli tüfek fişeği, 1 adet tüp ve çok miktarda muhtelif malzeme ele geçirildi. Yüksekova’da, güvenlik güçleri tarafından icra edilen yol aramasında, mutfak tüpü ile güçlendirilmiş 1 adet el yapımı patlayıcı tespit edilerek imha edildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 13:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
alo
alo - 2 yıl Önce

kampusweb.com dıye haber altında reklam var Allah rızası ıçın kaldırın mısyonerlık ve hırıstıyanlık tanıtımı altında yayın yapıyor acaba sıtenın reklam sızdeni habersızmı yapılıyor lutfen lutfen cevap alabılırsem çok mutlu olacagım sıze dua ederım fakat kaldırmayıpta cevap vermesenız sızınde parmagınızın oldugunu dusunecem

Moderatör
Moderatör @alo - 2 yıl Önce

Merhaba, haberin altında bulunan reklam Google tarafından verildiği için müdahale edemiyoruz. Sizin sık sık bu tarz siteleri ziyaret ettiğinizi google tespit ettiği için sürekli karşınıza bu tür reklamları çıkarıyor. Yayınlanan reklamlar ile Urfanatik Gazetesi'nin ilgisi bulunmamaktadır. Reklamın sağ üst köşesinde yer alan Google'a bildir butonuyla reklamı Google'a bildirebilirsiniz. İlgiliniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

SIRADAKİ HABER