Özcan, AK Partiye Destek Arayışını Sürdürüyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını il genelinde sürdürüyor. TBMM İdare Amiri Özcan, her gittiği yerde seçimin önemini anlatarak, AK Partinin özelliğinin birikmiş sorunlara çözüm bulması olduğunu söyleyip, ülkemiz ve ilimiz üzerinde oynanan oyunları anlatıyor.

Özcan, AK Partiye Destek Arayışını Sürdürüyor

Kırsaldaki seçmenlerle istişare ettik

Haliliye ilçesi Susuz, Şıh Çoban, Germuş ve Ulubağ köyleri (Kırsal Mahalleler) seçmenleriyle beraber istişarede bulunduklarını belirten TBMM) İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, “Nuaymi Aşireti Kanaat Önderlerinden Şıh İsmail Demir’i ziyaret ettik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini çok iyi bildiğimiz için 8 Mart’ta Şanlıurfa’ya geleceğini hatırlattık. Her zaman olduğu gibi dua ve desteğini istedik. Daha sonra trafik kazası sonucu Harran Üniversitesi Araştırma Hastanesinde yakınları tedavi gören Ardan ve Arslan ailelerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bini İçil Aşireti Kanaat Önderlerinden Hacı Hamet Felhan (Hamed El Cesim)’i de AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayımız Mehmet Canpolat ve Haliliye İlçe Başkanımız Süleyman Aksu ile birlikte ziyaret ettik” dedi.

Milletimiz, oyunlara hep sandıkta cevap verdi

Her gittikleri yerde sıcak ilgi gördüklerini belirten TBMM İdare Amiri Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, bazı kimselerin sorunları ve belli gurupların iddiaları karşısında, “AK Partinin alametifarikası birikmiş sorunlara çözüm bulmasıdır. Bizi diğer partilerden ayıran özellik de budur. Nerede aşılması gereken bir engel varsa, onu asla görmezden gelmeyecek, kararlılıkla üzerine gitmeye devam edeceğiz. Sınırlarımıza teröristlerle, ekonomimize kur-faizle, soframıza vurguncularla, birliğimize bölücülerle, beraberliğimize fitneyle saldıranlar pusuda bekliyor. Milletimiz bugüne kadar bu oyunlara hep sandıkta cevap verdiği gibi, bu seçimlerde de aynısını yapacaktır” diye konuştu.

Bu gün Saadet Partisinin adayı HDP’nin, Kandil’in adayıdır

“Kemal Polat kardeşimizin Eyyübiye Muradiye Mahallesinde düzenlediği programda 31 Mart yerel seçimlerinde adaylarımıza destek talep ettik” diyen TBMM İdare Amiri Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, o toplantıda birde konuşma yaparak şöyle dedi;

“Malumunuz 31 Mart’ta yerel seçim var. Yerel seçimlerde; halkın iradesi doğrultusunda kendilerinden olan, kendi içlerinden çıkan ve kendilerine hizmet edecek insanları seçerler. Ancak bugün gerek coğrafik olarak, gerekse Türkiye’nin içerde ve dışarda boğuştuğu sorunlar. Bunu yerel seçimlerden bir beka sorununa çevirmek isteyen şer odakları var. Bunu her defasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli dile getiriyorlar. Bunu inanın siyasi amaçlı söylemiyorum, bu bir gerçek. Neden gerçek diyeceksiniz, Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunlar var. Şanlıurfa’mızın da üzerinde oynanan çok büyük oyunlar var. Ben diğer partinin adayları ve aileleri için dün bir şey demiyordum, ama bu gün Saadet Partisinin adayı HDP’nin, Kandil’in adayıdır. Ben bu anı konuşuyorum. Geçmişiyle ilgili bir şey demiyorum, bu günü konuşuyorum.”  

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER