Murat Demir yaptı yapacağını

Şanlıurfa’nın sevilen yüzü olan Murat Demir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birebir görüşerek Şanlıurfa’nın sorunlarını dile getirdi.

Murat Demir yaptı yapacağını

Şanlıurfa’nın nabzını an ve an takip eden Murat Demir sorunları Cumhurbaşkanına iletti. Cumhurbaşkanlığı sarayında Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret eden Demir, ilk olarak geçtiğimiz Ramazan ayında Şanlıurfa’da iftar yemeği veren Çalık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık’ın Urfa için yaptığı çalışmaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletti.

Murat Demir Çalık Grubu ile gurur duyduğunu Cumhurbaşkanına ileterek; “ Şanlıurfa iş adamlarının yapmadığını Ahmet Çalık Şanlıurfa için yapıyor. Kendisine Urfalılar teşekkür ederiz. Keşke tüm iş adamları Ahmet Çalık gibi hayırsever iş adamı olsa Urfalılar olarak Çalık Grubuyla gurur duyuyoruz”

Ayrıca Murat Demir Şanlıurfa’nın sorunlarını da Cumhurbaşkanına ileterek; “ Sayın Cumhurbaşkanım Şanlıurfa görevini yaptı. 9 milletvekilini meclise yolladı. Artık sıra sizde Şanlıurfa’ya ve Şanlıurfaspor’a destek istiyoruz” dedi.

Öte yandan Urfalı Demir, Cumhurbaşkanına Şanlıurfa’nın Turizm ve Tarım şehri olduğunu belirterek bu yönde çalışmaların devam etmesi ve Şanlıurfa’nın Spor, Sanayi şehri de olması gerektiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise bu istekleri cevap vererek; “ Ben Urfalılar ile gurur duyuyorum. Urfalıların yeri her zaman benim kalbimin yanındadır. Şanlıurfa’ya yatırımlarımız devam edecek. Şanlıurfaspor’dan da desteğimizi esirgemeyeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2015, 17:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞERDIL
ŞERDIL - 4 yıl Önce

Helal olsun MURAT'a milletvekillerimizin yapamadığını o yapıyor ALLAH Murat Demir'i başımızdan eksik etmesin

MURO BABA
MURO BABA - 4 yıl Önce

MURAT BABA VARKEN URFANIN SIRTI YERE GELMEZ

muro baba urfanın yaşayan yılmaz güneyi
muro baba urfanın yaşayan yılmaz güneyi - 4 yıl Önce

muro baba sen heykelini yapmak lazım yılmaz güneyden sonraki en ba ba adam en faydalı adam sensin

çınar baba
çınar baba - 4 yıl Önce

Allah senin gibi değerli insanları aramıdan eksik etmesin urfa adına teşekkür ederim

bedir baba
bedir baba - 4 yıl Önce

o bir urfa ve vatan sevdalısı teşkkür edriz urfanın ssi olduğun için

tesekurler murat abi
tesekurler murat abi - 4 yıl Önce

yıl 2010 ben şanlıurfa miletvekilini aradım abdulkerim gök dedim anem yogun bakımda bana elikopter lazım tamam dedi sana 10 dakaya dönüş yapacam donus yapmadı gidiş o gidiş bende kaltım murat abi yi aradim o da 5 dakika içinde dönüs yaptı dedi helikopter hazır alah bin kere razı olsun yazıklar olsun ki onu vekil yapmıslar sen murat abinin tırnagına kurban olasın keske herkes murat abi gibi olsa abdulkerim gök de utansın

viranşehirli
viranşehirli - 4 yıl Önce

bende viranşehir ilçesinden yazıyorum bunları bizim köy yolumuz vardı o celaletin güven çe söyledik o da tamam tamam diyordu salıyordu bizi bende murat abinin yanımı duymustum ben murat abiyi aradım köy yolumuz var 1 yıldır yolumuz yapılmıyordu alah murat abiden razı olsun murat abi yolumuzu yaptırdı o celaletin güvenc utansın urfa yı ne hale soktu giti kurtulduk

Sedat Peker
Sedat Peker - 4 yıl Önce

muro yapacagını yaptın muro sen adam gibi adam sın olum herkes sana deli muro diyor ama adam gibi adamsın hepimizden akılı sın oglum ama sana hayranım muro seni seviyoruz babacım opuyorum seni yanaklarından muro kendine iyi bak


SIRADAKİ HABER