Muharrem İnce Bunu İlk Kez Açıkladı!

Dün Didem Nagehan Alçı, Bülent Aydemir ve Gürkan Hacır'ın sorularını yanıtlayan Muharrem İnce'nin oğlu Salih Arda ilgili anlattığı bir hikaye de dikkat çekti. İnce, "Bunu ilk kez anlatıyorum" diye başladığı sözlerini, "Oğlumu ziyarete gittim. Alay komutanı 'Oğlunuz cep telefonu ile yakalanmış' dedi. 'Niye bana söylüyorsun, gariban Mehmet Ağa'nın çocuğu olunca ne oluyor' dedim. '5 gün yatıyor' dedi. 'İyi bana sorma' dedim. 'Vekilim çok rahatladım' dedi" diye sonlandırdı.

Muharrem İnce Bunu İlk Kez Açıkladı!

Dün çıktığı televizyon programında söyledikleriyle sosyal medyada epey gündem olan Muharrem İnce'nin konuşmalarından bir detay daha dikkatleri çekti.

'ALLAH KORKUSU BANA ONU YAPTIRMAZ'

Oğlunun Balıkesir'de kısa dönem jandarma er olarak askerlik yaptığını belirten İnce, "Oğlum devletin okullarında okudu. 5-6 yıl önce... Askere gidecekti. Bunu ilk kez açıklıyorum. Eşim de bana 'Askere gidecek, Doğu'ya bir yere gitmesin. Devreye girecek misin' diye sordu. Ben de, 'Hiç işim olmaz' dedim. O benim vicdanımı rahatsız eder. İnançlarımdan dolayı da beni rahatsız eder. Uykularımı kaçırır. Allah korkusu bana onu yaptırmaz. Gece saat 00.00'da gideceği yer belli oluyordu. Yoğunluktan internete giremediler. 'Öğrenebilir misin' diye sordular. Öğrenmedim, bahtına ne çıkarsa..." diye konuştu.

'VEKİLİM ÇOK RAHATLADIM'

Oğlunun Balıkesir'de askerlik yaptığı sırada 5-6 gün 'hapis yattığını' da anlatan İnce, "Cep telefonu ile konuşmuş... Alaya ziyarete gittim. Alay komutanı bana 'Oğlunuz cep telefonu ile yakalanmış' dedi. 'Niye bana söylüyorsun, gariban Mehmet Ağa'nın çocuğu olunca ne oluyor' dedim. '5 gün yatıyor' dedi. 'İyi bana sorma' dedim. 'Vekilim çok rahatladım' dedi" diye konuştu.

MYNET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER