Erdoğan, “Trenden İnen Bir daha Binemez “

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin aday tanıtım toplantıları kapsamında Ordu'da konuşuyor.

Erdoğan, “Trenden İnen Bir daha Binemez “


 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan satır başları şöyle;

8 Ağustos 2018 tarihinde Ordu ilimizde toplam 13 adet köprü selden etkilenmiş veya yıkılmıştır. Karadeniz Sahil Yolu'ndaki Cevizdere'yi 48 günde yeniden yaparak trafiğe açtık. İnşaatı devam eden 12 köprünün 9'unu önümüzdeki Mart ayında geri kalan üç adedini de Mayıs ayında tamamlayıp hizmete alacağız. Durmak yok yola devam.

Boztepe'den Ordu'ya bakıp aşık olmamak mümkün mü?

TRENDEN İNENLER GERİ BİNEMEYECEK

Siyasetin bir hasbiliği vardır. Hem de hesabiliği vardır. Hasbilik işte ideal olanıdır. Hesabilik, menfaat çetelerinin hakim olduğu yerdir. Ne çektiysek hesabi olanlardan çektik. Ve onlar hep gölgelediler, hep lekelediler ve onlarla da yol yürüyemedik. Onlar yol ve dava arkadaşı olmadılar, yolda bıraktılar. Kimler olabileceğini biliyorsunuz. Yola çıktık, milletvekili oldular, belediye başkanı oldular, bakan oldular, ama trenden indiler. Trenden inenler de bir daha zaten bu trene binemediler ve geri binemeyecekler. Onun için benim istediğim niye yok? Ne olur bu tür şeyler olmasın.

Adayları açıklamadan önce salon dışında kendisini bekleyen vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları ifade etti:

"Hep beraber içerideki toplantıyı fazla geciktirmeden, aday tanıtımını yapacağız. Geçen seçimdeki rekoru kırmanız durumunda bizleri çok memnun edeceksiniz. Ordu şanına yakışanı geçen seçimde yaptı, bu seçimde de yapacağına inanıyorum. Partimizin genel merkezinde şu ana kadar önümüze konan bütün adaylarda GBT denilen güvenlik soruşturmalarını gerek MİT gerek emniyet istihbarat tepeden tırnağa hepsini inceledik. Bu seçimde bizler Ordu'da adeta yeniden bir dirilişi ortaya koymak istiyoruz. Birçok şeyler oldu heyelanlar vs. Hükümetimiz anında orada oldu. Bizler 21,5 kat trilyon Ordu'ya yatırım yaptık. Her türlü destekleri verdik. Üniversitesiyle, hastanesiyle her şeyiyle. Bunları vermeye devam edeceğiz. Bunların yer durumu hazır, ihalesini yapıyoruz. Hep beraber içerideki toplantıyı fazla geciktirmeden, aday tanıtımını yapacağız. Geçen seçimdeki rekoru kırmanız durumunda bizleri çok memnun edeceksiniz. Ordu şanına yakışanı geçen seçimde yaptı, bu seçimde de yapacağına inanıyorum"

MYNET

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı zaza
Urfalı zaza - 6 ay Önce

Reis senin tiren bizim eski minibüslere döndü. Kimin indiği, kimin bindiği beli değil. Ak Parti oldu kara parti. Her taraf haramzade doldu.

Mustafa
Mustafa - 6 ay Önce

Çook duyduk bublafları

Reşit
Reşit - 6 ay Önce

Niye fako indi, bindi bi daha indi bidaha bindi

Yine ayni sozler
Yine ayni sozler - 6 ay Önce

Hesabina nasil geliyorsa otle diyorsun.oy almak icin fekko yu tekrar Aday gosterip bakan Kim yapti?tukurdugunu yalamak deyiimi ni hatirlat ti

SIRADAKİ HABER