Davutoğlu'nun Yeni Partiyi Ne Zaman Kuracağı Belli Oldu

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, şartlar uygun olursa yeni partiyi sonbaharda kuracağı iddia edildi.

Davutoğlu'nun Yeni Partiyi Ne Zaman Kuracağı Belli Oldu

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun parti kurmasına ilişkin, Ramazan ayının başından sonbahara kadar çalışmalar yürüteceği öne sürüldü. Ahmet Davutoğlu'nun koşullar uygun olursa harekete geçeceği iddia edildi.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun parti kuracağı söylentileri yeniden gündem oldu. 22 Nisan'da yayımladığı açıklamayla uzun bir aradan sonra ortaya çıkan Davutoğlu'nun yeni parti çalışmalarına hız verdiği Ankara kulislerinde konuşuluyor.

Diyarbakır Ziyareti

Ahmet Davutoğlu bugün Diyarbakır'da devam edeceği iftar programını 2 Haziran'da Konya'da tamamlayacak. Davutoğlu'nun bayramın ardından çeşitli sivil toplum örgütlerinin programlarına katılarak gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarını ve eleştirilerini sürdüreceği kaydediliyor.

Sonbahar Aylarına Kadar Çalışma Yürütecek

Davutoğlu'na yakın kaynaklar, bayram sonrasında da Davutoğlu'nun sivil toplum örgütlerinin programlarına katılarak konuşma programını sürdüreceğini söylüyor. Davutoğlu'nun, sonbahar aylarına kadar çalışmalarını sürdüreceği, parti kurup kurulmamasını gelinen nokta ve koşullara göre değerlendireceği, eğer koşulların uygun olduğuna karar verirse harekete geçeceği belirtiliyor.

HABERLERCOM

YORUM EKLE
YORUMLAR
ülkeyi mahvettiler,yalancılar
ülkeyi mahvettiler,yalancılar - 5 ay Önce

de hadi ALLAH ın izni ile vurgunculardan,pişkin hırsızlardan,yalancılardan,yeyip yeyip doymayan malvarlığını bile açıklama kuralına uymayanlardan kurtar bizi inşAllah...vurdular vurdular ülkenin geldiği duruma bakıp görüyorsun zaten..........

SIRADAKİ HABER