Cumhurbaşkanı Erdoğan Urfa’da Görev yapmış İl Başkanlarıyla Buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla AK Parti Genel Merkezinde gerçekleşen toplantıya, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, geçmiş dönem il başkanları Osman Nuri Eren, Yusuf Eğilmez, Abdülkadir Kol ve Cuma Ağaç katıldı. Eski il başkanlarından Mehmet Ekinci'nin ise yurt dışında olduğu için toplantıya katılamadığı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Urfa’da Görev yapmış İl Başkanlarıyla Buluştu

Partisinin Kuruluşundan bu yana görev yapmış İl Başkanlarıyla bir araya gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Dava adamının görevi ancak son nefesini verince biter. hiç bir sıfat sahibi olmadan da o büyük davanın başarısı için çalışma erdemidir. Hiçbir kardeşimizi eski AK Partili olarak sınıflandıramayız.” dedi.

AK Parti Kongresi için tarih de veren Erdoğan önümüzdeki yıl sonuna doğru yapacağımız büyük kongrede milletimizin işaret ettiği şekilde kendimizi yenileyecek, enerjimizi tazeleyeceğiz ifadelerini kullandı.
Sadece yöneticiler mesaj gönderebilir

YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı63
urfalı63 - 2 hafta Önce

bunların hangisinin urfaya faydası oldu,hiçbirininde faydası olmadı.hepsi ihale aldı.akrabalarını işe koydu

azra
azra - 2 hafta Önce

Aynen doğru sozler bunlar ancak kendi meffati peşinde koşuyorlardir bu ekip toplu sözleşme verelim bunlara daha çok kazansinlar bari kimse faydaları yok bunların çünkü

SIRADAKİ HABER