Cumhur reisin Vekil Yıldız'a ilgisi dikkat çekti

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan geçtiğimiz Cuma günü Şanlıurfa’ya gelerek bir dizi açılışlar yaptı. Gerçekleştirilen açılışta Milletvekili İbrahim Halil Yıldızı yanına alarak projelerin açılış kurdelesini kesen Cumhurbaşkanı Erdoğan, katılımcıların dikkatini çekti.

Cumhur reisin Vekil Yıldız'a ilgisi dikkat çekti

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan açılış sonrası Milletvekili Yıldız ile yaklaşık bir saat baş başa görüşme yapması ve Şanlıurfa ile birlikte Suruç ilçesiyle ilgili değerlendirmelerde bulunması da dikkat çeken unsurlardan biri oldu.

CUMHUR REİSİN SURUCA VERDİĞİ ÖNEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suruç ilçesine verdiği önemi Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi bizzat yanına çağırarak yapılan çalışmaların Milletvekili İbrahim Halil Yıldız aracılığıyla kendisine iletilmesini ve çalışmaların arttırılarak hızlandırılmasını istedi.
Suruç ilçesinin kendisi için çok önemli olduğunun altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan,  İlçede gerekli olan bütün çalışmaları derhal başlama talimatını vererek yapılacak çalışmaların kendisinin yakından takipçisi olacağını ve çalışmalarla ilgili Vekil İbrahim Halil Yıldızdan brifing alacağını vurguladı.
 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yüksel k
Yüksel k - 2 yıl Önce

Suruç ü ancak Erdoğan kurtarır

urfalı
urfalı - 2 yıl Önce

Sayın cumhur başkanım öncelikle suruçta tefeciliği Bitirme projesi yapar inşAllah

suruclu
suruclu - 2 yıl Önce

Allahreyizten razı olsun inşAllah bizde layık olmaya çalışırız vekilimize dasarilar

SIRADAKİ HABER