CHP’den Esnaf Odalarına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanlığı tarafından başlatılan Siyasi Uzlaşma Kültürü ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa CHP il Teşkilatı, Esnaf Sanatkarlar ve Odalar Birlik başkanlığını ziyaret etti.

CHP’den Esnaf Odalarına Ziyaret

  15 Temmuz Darbe girişiminin ardından Türkiye’de Siyasi Uzlaşma Kültürü ziyaretleri başlatan CHP Şanlıurfa il teşkilatı Esnaf Odalar Birliğini ziyaret ederek esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi.

  Ziyaretle ilgili konuşan CHP Şanlıurfa İl Başkanı Aziz Aydınlık;"  15 Temmuz Darbe girişiminin ardından kent genelinde siyasi partilerimize, STK başkanlarımıza ve Belediye Başkanlarımıza ziyaretler başlattık. Siyasi Uzlaşma Kültürü adı altında ziyaretlerimiz devam ediyor ve alınan sorunları genel merkezimize ileterek çözüm için çalışmalar başlatılacak" dedi.

 Esnaf Sanatkarlar ve Odalar Birlik Başkanı Mehmet Şefik Bakay ise;" CHP heyetinin bizi ziyaret etmesi çok anlamlı, son zamanlarda büyük sorunlar yaşıyoruz Urfa esnafı olarak. İlk olarak Suriye'deki savaş, ardından Darbe girişimi esnafı bayağı yıprattı. Hükümetimiz en kısa zamanda esnafa yardımcı olacaktır, Ana Muhalefet partimiz CHP'de sorunların çözümü için destek verecektir. Ben esnafım adına CHP heyetine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2016, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER