CHP HALİLİYE İLÇEDE KONGRE HEYECANI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Haliliye ilçe başkanlığında ilk kongre gerçekleşti. 2 liste halinde gidilen kongrede Mevcut Başkan Mehmet Çetin Hayırlı güven tazeledi.

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Haliliye ilçe başkanlığında ilk kongre gerçekleşti. 2 liste halinde gidilen kongrede Mevcut Başkan Mehmet Çetin Hayırlı güven tazeledi.
Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi  CHP Haliliye ilçesi  1.ci olağan kongresi  yapıldı.
CHP Haliliye ilçe kongresine katılanlar  ise CHP Şanlıurfa il başkanı Aziz Aydinlik ,Eski il Başkanlarından  Ömer Karakeçili ,Yusuf Köse ,Av.Ferhat Karataş,Murat Yazar, Aydın Paydaş ,Hilvan ilçe Başkanı Abuzer Bebe ,Suruc  ilçe Başkanı İzzet Tunçay ,26 Dönem Chp Şanlıurfa Milletvekili  Adayı  Avukat Mehmet Faruk Gökkan ve çok  partililerin katılımı ile yapıldı .
Divan Başkanlığına  Dr.İbrahim Hatipoğlu ,Ahmet Budak seçildi.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra  açılış konuşmasını  CHP Haliliye ilçe başkanı Mehmet Çetin Hayırlı yaptı  yaptığı konuşmada,”öncelikle  Şanlıurfa’nın büyükşehir olmasından dolayı Haliliye ilçe teşkilatının kurulduğunu ilk ilçe başkanı olarak  göreve geldim bu güne  kadar ilçede CHP nin bayrağını en iyi yere getirmek için mücadele verdim  ,bu gün ise   1.ci olağan kongremizi gerçekleştireceğiz iki aday olarak diğer aday ise  Mehmet Adnan  Öncel  olduğunu biz secim sonucu ne olursa olsun kazanan CHP olacaktır” dedi.
CHP Şanlıurfa il başkanı Aziz Aydınlik ise,”Biz Şanlıurfa olarak birlik ve beraberlik içinde olmamız lazım bizler CHP liler olarak her zaman temiz  siyaset yapan insanlar olarak buradayız    Şanlıurfa ilçelerinde tek tek ilçe kongrelerimizi gerçekleştiriyoruz  bugün ise  Haliliye ilçemizin kongresindeyiz  iki adayımız var  Mehmet Çetin Hayırlı ve Mehmet Adnan Öncel olduğunu her iki arkadaşımıza başarılar diliyorum kazanan CHP olacaktır” dedi.
CHP Haliliye ilçe kongresinde   iki aday  listesi ile secime gidildi adaylar  ise  Mehmet Çetin Hayırlı ve Mehmet Adnan Öncel  oldu  .secim sonucunda     Mehmet Adnan Öncel  27 oy aldı ,Mehmet Çetin Hayırlı ise  79 oy alarak yeniden güven tazeledi.
CHP Haliliye ilçesi  başkanı  Mehmet Çetin Hayırlı ,asil üyeler : Mehmet Salih Anaç ,Aziz Aslan ,Bakır Aydoğdu,Halil Budak ,Namık Kemal Cirit,Murat Çapan ,Mustafa Deniz,Mustafa Devebakan,Cemal Divane ,Cuma Doğru,Abdurrahman İzol ,Yunus Kansu,Erdal Karkın ,Bekir Kıskanç,İbrahim Halil Öztürk,Bedir Türkmen . 
Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2015, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER