Başkan Yumuk'tan Bayram mesajı

AK Parti Suruç İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice YUMUK Ramazan Bayram'ı dolayısıyla bir mesaj yayımladı .

Başkan Yumuk'tan Bayram mesajı

AK Parti Suruç İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice YUMUK Ramazan Bayram'ı dolayısıyla bir mesaj yayımladı , yayınladığı mesajında başta şehit anneleri, gazi ve gazi aileleri olmak üzere tüm vatandaşların bayramını kutlayan Yumuk analarımızın, bacılarımızın ağlamadığı, çocukların yetim kalmayacağı temiz bir dünya  temennisinde bulunarak birlik beraberlik çağrısı yaptı.
Başkan Yumuk mesajında şu ifadelere yer verdi; “İnancımız gereği gelmeyene gitmeyi, kötülük edene iyilikle muamele etmeyi öğütleyen Allah’a ve Resulüne bizleri daha çok yaklaştıran rahmet ve bereket ayı olan Ramazan'ı geride bırakmanın hüznünü yaşıyoruz. Muhabbetle kucaklaşacağımız, sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının doruk noktasına ulaştığı, dargınların barıştığı, milletçe kucaklaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramına da erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz". 
Dünyanın çeşitli bölgelerinde varlık mücadelesi veren, kan ve gözyaşı döken başta kadınlarımız olmak üzere tüm kardeşlerimizin acıları bizlerinde acısıdır. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu mübarek günlerde sıkıntıda olan tüm İslam alemi için dua edip, hayatını kaybedenler için rahmet diliyorum.
Bu sebeple mübarek Ramazan Bayramının müjdeci olması dileğiyle analarımızın, bacılarımızın ağlamadığı, çocukların yetim kalmayacağı temiz bir dünya için Sevgi ve kardeşlik duygularının had safhaya ulaştığı, kalplerin yumuşadığı, yaşlı, kimsesiz, yetimlerin, komşu, akraba ve dostların ziyaret edildiği, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahiplerinin sevindirildiği gün olan Bayramınızı kutluyor esenlikler diliyorum” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2016, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER