Başkan Beyazgül uyarmıştı!

AK Parti Şanlıurfa il Başkanlığında FETÖ operasyonu kapsamında yönetim kurulu üyelerinden bir kişi gözaltına alındığı öne sürüldü.

Başkan Beyazgül uyarmıştı!

Cumhurbaşkanı, Başbakan, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un da AK Parti'de FETÖ'cü kimse kalmayacak açıklamasının ardından Türkiye genelinde olduğu gibi Şanlıurfa'da da çalışmalar ve ihraçların yanı sıra FETÖ temizliği başladı.
 Alınan bilgiye göre, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığında Yönetim Kurulu üyesi olan İddiaya göre, M.F.İ. isimli AK Parti il yönetim Kurulu üyesi bugün Gözaltna alındı.
 Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne götürülen M.F.İ.'nin sorgusu devam ederken AK Parti il Teşkilatında daha önce den de 2 kişi ihraç edilmiş ve ir kşi daha aranıyor idi.
 AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamasında " Bizim yönetimimizde her hangi bir şekilde bir FETÖ mensubunu barındırmayacağız ve bu konu hakkında çalışmalarımız devam ediyor" demişti.

Ayrıca, Urfanatik olarak Söz konusu M.F.İ. ile yapılan görüşmede böyle ir olayın asılsız ve bu gibi olayların kendsini yıpratmak için yapıldığını belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 23:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER